За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд фотокамери Nikon D5200: Цифрове задзеркалля професійної фотографіі

img

  Фотокамера Nikon D5200 - це реальний шанс вразити оточуючих талантом фотографа, цікавими сюжетами та індивідуальним баченням навколишнього світу, вписавши найважливіші моменти життя в сторінки свого сімейного альбому.

  Завдяки своїм компактним розмірам 129x98x78 мм і скромною масі 555 г (з батареєю і картою пам'яті), широкому діапазону робочих температур навколишнього середовища 0 -40 С і вологості до 85%, Nikon D5200 може стати вашим вірним супутником як у повсякденному і життя, так і в свята.

  Подібна універсальність дзеркальної цифрової фотокамери Nikon D5200 закладена в його «всеядном» байонеті кріплення, що дозволяє використовувати весь асортимент об'єктивів «F Nikon» з контактами автофокусування. Крім того, саме в даній камері використовується прекрасний CMOS-матриця 23,5 х15, 6 мм з фантастичною кількістю ефективних пікселів - 24,1 мільйона! При цьому слід врахувати, що на «варті» бездоганної якості відзнятих матеріалів варто функція автоматичного очищення матриці від пилу, дзеркальний прямий видошукач, затвор з електронним управлінням. Плюс ефективні системи автоматичного фокусування, регулювання спалаху, балансу білого і виміру експозиції.

Обзор фотокамеры Nikon D5200: Цифровое зазеркалье профессиональной фотографии

  Окремої згадки заслуговує інтелектуальна програмна оболонка Nikon D5200. Вона дозволяє здійснювати швидку фотозйомку в 5 режимах: автоматичному, програмному, автоматичному із пріоритетом витримки, ручному і сюжетному. При цьому сюжетний режим включає в себе 16 режимів зйомки на всі випадки життя. Крім того, фотографу доступні художні програмні ефекти «нічне бачення», «кольоровий ескіз», «мініатюра» і «силует». І найголовніше - весь діалог з програмною оболонкою будується за допомогою невеликої кількості кнопок і регульованого рідкокристалічного дисплею-видошукача з діагоналлю 7,5 см і дозволом 0,9 Мп.

  Вищезазначені властивості дозволяють камері D5200 Nikon фіксувати навколишній світ на чудових цифрових фотознімках дозволом 6000х4000, 4496х3000, 2992х2000 пікселів, зберігаючи їх у файли формату NEF (RAW), JPEG, NEF (RAW) + JPEG. Ролики, зняті D5200, демонструють усі барви життя в справжньому Full HD відео високої деталізації 1920x1080, 60i (59,94 кадрів в секунду) у форматі. MOV. Для зберігання знятих шедеврів доступні карти пам'яті SD, SDHC і SDXC, обсяг яких може досягати 32 ГБ.

  В цілому, детальне знайомство з дзеркальною цифровою камерою Nikon D5200 не залишить байдужими ні професіоналів, ні любителів, ні людей, взагалі далеких від фотографії. Секрет цього унікального явища криється в добротності конструкції камери, в можливості вибору об'єктива, високому дозволі матриці і найширшому асортименті програмних і апаратних налаштувань режиму зйомки. Виходячи з цього можна зробити однозначний висновок про виправданість придбання дзеркальної камери Nikon D5200 для тих шанувальників фотографії, які завжди прагнуть до ідеалу!

       

 

14.02.2013 43
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!