За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Fly IQ245 Wizard +: «Чарівник» з 2-ма SIM-картками

img

Сьогодні щоб стати володарем просунутого Андроїд-фону необов'язково збирати на нього півроку, так як ринок здатний задовольнити будь-який попит, що в черговий раз і довела британська компанія Meridian Telecom випустивши смартфон Fly IQ245 під кодовою назвою Wizard + (в пер. З англ. «Чарівник» ) з двома SIM-картами.

У першу чергу, девайс приваблює своїм лаконічним зовнішнім виглядом без зайвих витребеньок і яскравих фарб. Корпус апарата повністю виконаний з глянсового пластика, по зовнішніх гранях якого проходить срібляста окантовка, стилізована під метал. Телефон приємно лежить в руці, не скрипить, але в комплект поставки не завадило б додати спеціальні серветки - корпус Wizard моментально збирає відбитки пальців. Габарити і вага моноблока середні (114х61х12, 9/120 г). Працює пристрій під управлінням ОС Android 2.3.6.

3,5 "ємнісний TFT-дисплей (320х480) покритий досить міцним стеклопластіковим покриттям. Тому навіть якщо ви сильно натисніть на нього, то побачите всього лише невеликі розлучення, а не великі круги як у більшості моделей цього класу. Сенсор дисплея оснащений датчиком наближення, автоматичним регулюванням яскравості і акселерометром для повороту картинки, що безсумнівно припаде до смаку любителям 3D-баталій. Але ось кути огляду, як і якість зображення на сонці, залишають бажати кращого.

Fly IQ245 Wizard+

Широкий набір комунікативно-розважальних можливостей IQ245 забезпечить вам повноцінний обмін інформацією з іншими гаджетами. Так, модулі Wi-Fi b / g і Bluetooth 3.0 відповідають за швидке підключення до Інтернету і «чейндж» цифровим контентом. За допомогою повнофункціонального модуля GPS-навігації ви зможете подивитися всі пробки по дорозі на роботу і розрахувати оптимальний маршрут руху.

«Чарівник» за своєю природою є міцним апаратом з гарною чутливістю, але віднести його до продуктивних машин можна лише з натяжкою. Пристрій базується на процесорі МТ6573 800 МГц (побудованому на старій архітектурі), графічному прискорювачі PowerVR SGX 531, 256 Мб ОЗУ і 512 Мб вбудованої пам'яті плюс 32 Гб на флеш-накопичувачі. При відображенні меню і рішенні не складних завдань Wizard не гальмує, але при запуску хай і не самих ресурсоємних ігор (наприклад Angry Birds) «шестерінки» процесора вже повертаються «зі скрипом». Не по зубах даного чіпу і 3G мережі.

Функціоналу вбудованого плеєра (MP3, AMR, WMA, WMA + BSAC, WB-AMR +, AAC, AAC +) достатньо для прослуховування, як сучасних творів, так і класичних симфоній. 3 Мп камера (плюс фронтальна для відеозв'язку) дозволить вам поповнити фотоальбом знімками з роздільною здатністю до 2048х1536 пікселів. Важливим фактом для меломанів стане й те, що літій-іонний акумулятор ємністю 1300 мАг забезпечує 12-14 годин автономної роботи або 2-3 години прослуховування музичних треків.

Загалом, незважаючи на те, що недорогі пристрої, як правило, мають на увазі собою певний компроміс у вигляді урізаного функціонала, але за осудну вартість, про Fly IQ245 Wizard + цього не скажеш. «Чарівник» з лишком компенсує мазкий глянсовий корпус, відсутність у комплекті карти пам'яті і скромну камеру відмінною продуктивністю, підтримкою двох сім-карт, добротним корпусом і чудовою якістю зв'язку. Але вибір, як завжди, все ж залишається за вами.

02.05.2013 1
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!