За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд EPSON Stylus Office BX635FWD (C11CB86311): дійсно багатофункціонального пристрою

img

Компанія Epson завжди славилася своїми принтерами, здатними забезпечити дуже високу якість друку. Це ідеальні рішення для тих, хто часто друкує фотографії. Не стали винятками та БФП компанії. Такі пристрої не тільки забезпечують високу якість копіювання, сканування і друку, але відрізняються також і винятковою простотою і зручністю використання.

Незважаючи на компактні розміри, Stylus Office BX635FWD здатний виконувати не тільки функції сканера, принтера і копіра, але оснащений також і вбудованим факсом. Пристрій також має можливість дуплексної друку, що дозволить заощадити папір, друкуючи на обох сторонах аркуша.

Максимальна роздільна здатність друку може становити 5760x1440 dpi (мінімальний розмір краплі чорнила при цьому складає всього лише 2 пл), а сканування 2400x2400 dpi. Щільність паперу може коливатися в межах від 64 до 300 г/м2 (звичайний папір і фотопапір). МФУ забезпечує дуже високу швидкість роботи, друкуючи до 38 стор / хв як у кольоровому, так і ч / б режимах. Або ж одну фотографію розміром 10x15 см за 20 сек.

МФУ EPSON Stylus Office BX635FWD

Для подачі паперу на друк використовується лоток, в який поміщається до 250 аркушів. А у верхній частині пристрою розташований автоподатчик на 30 аркушів, який спрощує процедуру сканування, копіювання або відправки факсів.

У принтері використовуються чотири окремих картриджа (чорний, блакитний, пурпурний і жовтий). А це означає, що якщо закінчився один колір, то достатньо буде замінити тільки один картридж. Такий підхід означає додаткову економію на матеріалах. Також можна використовувати картриджі підвищеної і екстраповишенной ємності, що означає економію до 10%. У картриджах використовуються миттєво висихають чорнило Epson DURABrite Ultra, що відрізняються стійкістю до змазування, яскравого сонячного світла і вологи.

Для підключення пристрою до комп'ютера використовується звичайний USB-роз'єм. Однак може воно працювати і в мережі, по провідному або бездротовому підключенню: роз'єму Ethernet або вбудованому модулю Wi-Fi. Також слід зазначити, що завдяки програмі iPrint у користувачів з'являється можливість сканувати і друкувати безпосередньо з пристроїв, що працюють під управлінням iOS або Android.

І обов'язково потрібно згадати про підтримку хмарної друку. МФУ здатне роздрукувати файли, які були надіслані йому електронною поштою на спеціальну адресу. Ви можете, знаходячись в будь-якій точці світу, зробити фотографію на ваш смартфон і відправити її поштою на МФУ, яке тут же займеться роздруківкою.

МФУ EPSON Stylus Office BX635FWD

Важливим достоїнством пристрою є також можливість прямого друку безпосередньо з карт пам'яті. Для цього передбачений кардрідер, здатний працювати з картами пам'яті всіх затребуваних форматів: Compact Flash, Memory Stick, MMC, SD і xD-Picture. Завдяки кольоровому екрану з діагоналлю 6.3 см користувач може не просто переглядати фотографії перед друкуванням, а й виробляти їх попередню обробку, задавати будь-які параметри друку, минаючи комп'ютер.

МФУ поставляється в комплекті з блоком живлення, USB-кабелем, стартовим набором картриджів, документацією і диском з ПЗ і драйверами для Windows і OS X.

Висновок

EPSON Stylus Office BX635FWD (C11CB86311) призначений для тих, кому потрібно часто роздруковувати або копіювати фотографії у високій якості, а також документи в кольорі. Серед переваг цього МФУ можна назвати хорошу швидкість роботи, наявність автоподатчика для копіювання, дуплексную друк, бездротове підключення до мережі, прямий друк з карт пам'яті. Це дуже зручне і практичне у використанні пристрій. Однак якщо вам потрібно багато і часто друкувати саме тексти, то краще пошукати серед лазерних моделей, що характеризуються низькою собівартістю друку.

20.11.2013 0
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!