За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд домашнього кінотеатру SONY BDV-E490: Blu-ray і 3D фільми прямо з коробки

img

Масове поширення плазмових і РК-панелей викликало справжній бум серед виробників акустики-до телевізорів стали докуповувати різні стереосистеми, так і з'явився термін «домашній кінотеатр», яскравим прикладом якого стала модель SONY BDV-E490 з Blu-ray-плеєром.

Дизайн, комплектація

Система SONY BDV-E490 випускається тільки в чорному кольорі, але це на краще, бо за перегляді нічого не повинно відволікати вас від кіносеансу. Дана система 5.1 із об'ємний звуком і двома високими колонками сумарною вихідний потужністю 1000 Вт (тільки уявіть собі цю міць!) дозволяє підключити одночасно до 5 сателітів (два передніх, два задніх і один центральний), мультимедійний програвач, підсилювач аудіосигналу і сабвуфер. Всі компоненти з'єднуються між собою багатожильними кабелями з кольоровим маркуванням, так що помилки при підключенні виключені.

BDV-E490 виділяється на тлі інших родичів наявністю вбудованого FM-приймача з 20 радіостанціями в пам'яті. При налаштуванні системи вся необхідна інформація виводиться на дисплей, а регулювати гучність і управляти сателітами можна по ІЧ-пульта. Дане рішення відмінно підходить і для прослуховування музики, скажімо, з підключеного до кінотеатру плеєру iPod.

домашний кинотеатр SONY BDV-E490

Технічні характеристики

SONY BDV-E490 уміє відтворювати контент не тільки з DVD-дисків у форматах 2D або 3D з дозволом 1080р, але і з Blu-ray-носіїв з підтримкою 3D, а також флеш-накопичувачів і портативних HDD з файлової системою FAT32/NTFS. Перелік підтримуваних форматів системи настільки великий, що дозволяє обходитися без окремого медіаплеєра: XviD/WMV9/MPEG-1/MPEG-2/MKV/AVCHD/MP3/MPEG-2 Audio / AAC / JPEG / GIF / PNG.

 

Серед комунікаційних інтерфейсів на борту пристрою є HDMI-вихід, композитний і аудіовиходи, стереовход, мікрофонний роз'єм, а також порти USB і Ethernet з підтримкою DLNA, що дозволить вам підключитися до домашньої мережі. Для підключення клавіатури є ще один USB-роз'єм.

 

За якістю звуку дана система однаково добре справляється зі звуковою доріжкою «Термінатора 2», так і з класичними симфоніями Чайковського, як внизу, так і на верхах.

 

Висновок

 

У підсумку, система SONY BDV-E490 являє собою відмінне рішення для бажаючих влаштувати будинку повноцінний кіносеанс, з цікавим дизайном, виходом в Інтернет, підтримкою безлічі форматів і носіїв, у тому числі і Blu-ray, а також високоякісним звуком «преміум-класу» і док-станцією для iPhone / iPod. До того ж управління всім цим «господарством» здійснюється в пару натискань на ІЧ-пульті ДУ, з інтуїтивно зрозумілим меню, так що ви зможете зануритися у світ кіно, музики та Всесвітньої павутини без «танців з бубном ».

14.08.2013 1
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!