За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд D-Link NAS DNS-327L: вибираємо мережеве сховище для домашньої «хмари»

img

Багато сучасні користувачі в побуті оперують величезними обсягами інформації: фотографії високої роздільної здатності, сімейне відео та багато іншого. І добре б не тільки забезпечити збереження всіх цих даних, але і спростити доступ до них іншим членам сім'ї або друзям. Або зробити так, щоб ваше улюблене відео можна було б переглядати з «розумного» телевізора, підключеного до домашньої мережі за допомогою мережевих накопичувачів NAS (Network Attached Storage).

У продажу можна знайти самі різні моделі таких накопичувачів, як початкового рівня, так і професійні рішення. Розглянутий нами D-Link NAS DNS-327L відноситься до першого типу. Але, незважаючи на відносну доступність і обмежені можливості, цей пристрій зможе задовольнити запити навіть вельми вимогливих користувачів.

Оскільки накопичувач призначений для використання не тільки в офісі, а й у домашніх стінах, виробник приділив увагу також і його зовнішньому вигляду. У той час як переважна більшість NAS мають досить грубий «професійний» дизайн, ця модель поміщена в білий корпус з плавними обводами.

Усередині нього поміщаються два 3.5 "SATA I / II (в стандартну комплектацію вони не входять). Ємність кожного з дисків може досягати 4 ТБ. Таким чином, максимальний обсяг сховища може становити 8 ТБ. А цього достатньо для зберігання значних обсягів даних. При бажанні їх можна об'єднати в RAID масив (підтримуються RAID1, RAID0, JBOD), для збільшення швидкості роботи або підвищення збереження даних. Слід зазначити, що процедура це дуже проста. Завдяки технології Zero Configuration, користувачеві досить лише вказати тип необхідного масиву, а все інше буде зроблено автоматично.

 D-Link NAS DNS-327L

Що й казати, установка і використання D-Link NAS DNS-327L під силу кожному користувачеві. Від вас вимагається лише володіння основними знаннями і бажання. Встановлення ж вінчестерів всередину корпусу взагалі виробляється буквально в декілька дій. Не представляє складності також і настройка різних можливостей. Наприклад, роздача даних по FTP-з'єднанню (можливо до 10-ти підключень одночасно і створення до 128 загальних папок). Всі необхідні утиліти, використовувані для настройки та управління, поставляються в комплекті з пристроєм.

Для управління накопичувачем використовується веб-інтерфейс. Наявність на задній панелі роз'єму USB 3.0 дозволяє підключити джерело безперебійного живлення або принтер (при використанні можливостей принт-сервера). Можна також підключити «флешку» або зовнішній «гвинт» для копіювання даних, наприклад, для створення резервних копій. Поруч розташований і роз'єм LAN, використовуваний для підключення до мережі.

На передній панелі знаходиться 5 індикаторів, що сигналізують про мережевий коннекте, активності ЖД, використанні USB-роз'єму.

D-Link NAS DNS-327L має активне охолодження, що гарантує відсутність перегрівів навіть у спекотні дні. У результаті два обертових диска і вентилятор виробляють при роботі досить помітний шум. Однак він не дратує.

Висновок:

Мережеве сховище NAS DNS-327L від D-Link добре підійде для домашньої мережі або невеликого офісного приміщення.

 

Це просте в налаштуванні і використанні, надійне і привабливе зовні рішення. BRAIN рекомендує його всім, хто замислюється над створенням власного «хмари».

09.04.2014 9
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!