За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Brother P-Touch PT-1280 (PT1280R1): друк на TZ-етикетках

img

   Принтери для друку на клейких стрічках TZ в більшості випадків занадто габаритні і передбачені для стаціонарного використання. У разі якщо вам потрібна мобільність і якість друкарською друку, слід звернути увагу на модель P-Touch PT-1280 від Brother.

   Зовні принтер нагадує якийсь новомодний калькулятор. У маленькій коробочці (159x150x60 мм) ховається друкує механізм з термосублімаційного технологією.


   Призначення у нього одне - друкувати етикетки, але область застосування досить обширна. Наприклад, всі господині влітку багато консервують фрукти, ягоди, заправки, компоти, і щоб не заплутатися, в якій банку що знаходиться, її необхідно підписати. Ось тут і виникає питання про швидкої маркуванні своїх смакоти. Оцінять P-Touch PT-1280 і на підприємствах, ті ж бухгалтери та обліковці товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ), продавці та працівники складських приміщень, фотографи та оператори. Загалом всі ті, кому потрібно зробити маркування якісно і швидко.

 

Brother P-Touch PT-1280 (PT1280R1)

 
   Апарат друкує на самоклеючих рулонних плівках з шириною 3,5 / 6/9/12 см, що дозволить створити наклейку на будь-який товар або предмет. Перевагою TZ-плівок буде їх довговічність, так як технологія сублімації передбачає друк безпосередньо під прозорим шаром. У результаті такі етикетки можуть витримати будь-які зовнішні впливи.

   Створення наклейки також не займе багато часу, просто набираєте на клавіатурі потрібну інформацію, "заряджаєте" рулон і готово. Девайс обладнаний зручною малогабаритної QWERTY-клавіатурою з підтримкою кирилиці і латиниці, також є додатково 63 символу. Уся введена інформація відображається на РК-екрані з 15-ю символами в одному рядку.

   Якщо необхідно змінити шрифт, то у вашому розпорядженні аж дев'ять різних варіантів. Так само є можливість підкреслити текст, вивести його на друк в два рядки з будь-яким поєднанням або відобразити "дзеркально". Ще можна прикрасити свої наклейки рамками, на вибір пропонується 5 різних варіантів, а при використанні кольорових плівок можна навіть придумати внутрішню систему маркування товарів. До того ж готові або часто використовувані шаблони можна зберігати, редагувати і пускати на друк одним натисненням кнопки. По закінченні друку стрічка обрізається ручним вбудованим різаком.


 Brother P-Touch PT-1280 (PT1280R1)
  
   Габарити і вага принтера невеликі (159x150x60 мм/470г), що дозволяє його вільно переносити, а схема електроживлення від батарейок типу ААА робить його ще й мобільним. Так само девайс підключається до звичної електромережі.

   Комплектний набір включає інструкцію, довідник за стрічками TZ, жорсткий кейс для перенесення і самоклеющуюся стрічку довжиною 8 м.

   Висновок

   Незважаючи на узковат спеціалізацію принтера P-Touch PT-1280 від Brother, застосування йому можна знайти в багатьох сферах.

   У побуті можна красиво оформити CD-диски або, підписати реферати. У професійній діяльності - виготовити ярлики і маркери на дроти, товари або МТЦ.

28.07.2014 73
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!