За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд BRAIN TOP GAMER Z51 (А B3770K.Z51 MP): відчуй себе справжнім геймером!

img

   Як відомо , ігровий комп'ютер - це вельми дороге задоволення. Так як це вищий пілотаж в комп'ютерній індустрії , адже від нього вимагається і значна продуктивність і нереальна графіка , щоб розгледіти все над чим трудяться тисячі дизайнерів , прорисовуючи ігрові бестселери .

   Компанія BRAIN є визнаним виробником подібних рішень на вітчизняному ринку. Модель Z51 серії TOP GAMER (А B3770K.Z51 MP ) може служити відмінним прикладом того як потрібно збирати ігрові системи .

   Система базується на платі MSI MPower Z77 , створеної спеціально для збірки таких ПК. В її основі - Intel Core i7 3770K ( 4х3 , 5 ГГц ), ОЗУ 16 ГБ DDR3 1600 МГц. Знаючі в цьому толк користувачі розуміють , що цих параметрів з головою вистачить на все що завгодно.

   З метою додаткового приросту продуктивності фахівці BRAIN сюди крім вінчестера на 2 ТБ ще й SSD- накопичувач 120 ГБ для установки осі. Такий підхід дозволяє одночасно домогтися високої швидкості роботи і уникнути проблем з нестачею вільного місця.

BRAIN TOP GAMER Z51   Однак більш головним для геймерів є відеоприскорювач . У даному випадку використана дискретна GeForce GTX 680 з 2 ГБ GDDR5. Так що можете грати в будь тайтли на максимумі абсолютно не заморочуючись про продуктивність .

   Усі комплектуючі розміщені у значному корпусі , який відрізняється не тільки цікавим дизайном зі спеціальною ручкою для перенесення , але і здатністю забезпечити відмінне охолодження . Всі потрібні кнопки і роз'єми винесені на верхню частину , що зручно при установці на підлогу. До речі , в корпусі встановлений потужний блок живлення 800 Вт - достатньо для того , щоб « витягнути» настільки вимогливі до харчування компоненти .

   Зі старту комп'ютер поставляється з Windows 8 на борту. На комп'ютер надається гарантія строком на 36 місяців - BRAIN не сумнівається в якості свого творіння. Варто зауважити , що система зібрана виключно з високоякісних елементів , включаючи СО.

   Висновок:

   Комп'ютер BRAIN TOP GAMER Z51 відрізняється винятковою збалансованістю і виправдовує кожну витрачену користувачем гривню.

   Його можна сміливо рекомендувати істинним любителям відеоігор , для яких не існує компромісів. Потужності цієї системи вистачить на вирішення будь-якої поставленої господарем завдання. У цьому можете не сумніватися.

30.04.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!