За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд BRAIN Entertainment С4000 (А C4000.01): доступний мультимедіа ПК на гібридному AMD A4-4000

img

Сьогодні, все більш популярними стають мультимедійні комп'ютери, призначені для роботи з різним контентом. Перевага таких систем перед традиційними DVD-плеєрами очевидно: можливість використовувати абсолютно будь-який контент, будь це файл, записаний на жорсткому диску, або оптичний диск. До того ж можна дивитися відео і слухати аудіо безпосередньо з Інтернету. А при необхідності і встановлювати різне програмне забезпечення для розширення можливостей пристрою в цілому. До того ж не варто забувати, що це все ж ПК, на якому можна працювати, вчитися і грати.

Усі наявні на ринку мультимедійні комп'ютери можна умовно розділити на два класи. Перші створюються з використанням спеціалізованих корпусів, більш нагадують за формою звичайні DVD-плеєри, так звані «сліми». Такі системи виглядають дуже стильно, але вартість їх звичайно вище, при меншій продуктивності (малі габарити просто не дозволяють встановлювати потужне обладнання). Другий же клас - це, по суті, звичайні комп'ютери в звичних просторих корпусах, оснащення для яких спеціально підбирається з розрахунку співвідношення вартості і можливостей. Такі моделі хоч і виглядають не такими привабливими, зате зберігають можливість безпроблемного подальшого апгрейда системи.

компьютер BRAIN Entertainment С4000 (А C4000.01)

BRAIN Entertainment С4000 (А C4000.01) відноситься саме до другого класу. Зовні це звичайний комп'ютер, але з розширеними можливостями для відтворення будь-якого мультимедійного контенту. При цьому даний ПК відноситься ще й до розряду доступних рішень.

У його основі лежить гібридний 2-ядерний процесор AMD A4-4000 з частотою 3 ГГц (3,2 ГГц в режимі Turbo Core). Це рішення з продуктивністю вище середньої і низьким енергоспоживанням. Процесор оснащений графічним ядром AMD Radeon HD 7480D з частотою 723 МГц, можливостей яких вистачить для відтворення будь-якого відео. Правда, на запуск сучасних ігор з більш-менш високими настройками розраховувати особливо не доводиться. Але перед нами і не ігровий монстр. Втім, пограти в настільки улюблені сьогодні багатьма «танчики» можна буде без проблем.

Об'єм оперативної пам'яті, встановленої за замовчуванням, становить 4 ГБ DDR3-1333. Ємність жорсткого диска - 500 ГБ. Для роботи з оптичними носіями передбачений пишучий привід DVD ± RW. Але ви в праві поліпшити оснащення в будь-який момент.

компьютер BRAIN Entertainment С4000 (А C4000.01)

Оскільки багато користувачів вже краще самі вирішувати, на якій «операційці» працювати, то комп'ютер BRAIN Entertainment С4000 (А C4000.01) поставляється без попередньо встановленою ОС. Що позитивно позначається на його вартості.

У комплекті ж йде тільки кабель живлення і диск з драйверами. На комп'ютер надається гарантія на 24 місяці.

Висновок:

BRAIN Entertainment С4000 (А C4000.01) - це відмінний приклад мультимедійного комп'ютера, завдяки якому ви зможете отримати максимум задоволення від перегляду фільмів з високим дозволом і прослуховування музики.

 

Однак це не забороняє вам використовувати дану систему для виконання інших повсякденних завдань, будь то робота або навчання.

06.03.2014 6
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!