За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд BRAIN Entertainment Mini B60 (C6400.01): вибираємо універсальний компактний ПК

img

Пройшли ті часи, коли продуктивність і можливості настільного комп'ютера визначалися в чому його розмірами. І якщо раніше компактні системи викликали недовіру і здавалися малопотужними, то сьогодні у продажу можна знайти дуже цікаві рішення в невеликих корпусах. Їх плюс очевидний: вони займають мало місця на столі, але при цьому демонструють досить високу продуктивність.

BRAIN Entertainment Mini B60 прекрасно впорається з будь-якими офісними програмами та фільмами в HD.

Начинка комп'ютера включає в себе 2-ядерний процесор AMD Richland A6-6400K (3,9 - 4,1 ГГц), ОЗУ 4 ГБ DDR3 1600 МГц, вінчестер на 1 ТБ і DVD + /-RW привід. Досить продуктивна і інтегрована відеокарта AMD Radeon HD8470D, яка легко справляється з обробкою двомірної графіки і запуском сучасних ігор, але не на максимумі.

Конструкція корпусу чорного кольору (410х100х300 мм) дозволяє класти ПК горизонтально, варто лише від'єднати пластикову підставку. Так що комп'ютер можна буде помістити, під монітором або принтером, розвантаживши стіл.

 BRAIN Entertainment Mini B60

Габарити корпусу дозволяють встановлювати в нього додаткові компоненти. А на задній панелі користувачі виявлять наступний набір роз'ємів: 2х PS / 2, VGA (D-Sub), DVI-D, 4x USB 2.0, LAN (RJ-45), а також 3 аудіороз'єми. Не забута і передня панель, на яку винесені 2 порти USB 2.0 і аудіороз'єми.

В основу даного цікавого і незвичайного рішення покладені напрацювання AMD - чіпсет AMD A55.

Зауважимо, що фахівці BRAIN приділяють максимум уваги добірці компонентів. В результаті чого виходять надійні і добре збалансовані системи, здатні без проблем виконувати будь-які завдання. На комп'ютер надається гарантія в 36 місяців.

BRAIN Entertainment Mini B60 поставляється без встановленої операційної системи, що зменшує кінцеву вартість пристрою.

Висновок:

Якщо ви підбираєте собі компактний комп'ютер для роботи і мультимедійних розваг, то придивіться уважніше до BRAIN Entertainment Mini B60.

 

У цьому випадку ви за розумні гроші отримаєте гідну систему, що демонструє непогану продуктивність з вельми привабливим зовнішнім виглядом.

28.03.2014 1
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!