За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд BRAIN Entertainment Mini B500 (C5150.01): вибір комп'ютера для мультимедіа розваг

img

Як можна здогадатися з назви, лінійка комп'ютерів Entertainment від компанії BRAIN призначена для мультимедійних розваг. Ці доступні ПК відрізняються високою надійністю і непоганою продуктивністю, достатньою для фільмів високої чіткості. У випадку ж з моделлю Entertainment Mini B500 (C5150.01) користувач отримує ще і компактне рішення.

 

Комп'ютер побудований на чіпі Athlon II X4 5150 1.6 ГГц. Він має RAM 4 ГБ DDR3-1600 і вінчестер на 1 ТБ (7200 rpm, SATA III), що дозволяє зберігати значні медіатеки. Оптичний привід за замовчуванням відсутній, проте при необхідності його можна встановити, т.к. спеціальне місце для цього є.

Обробкою графіки займається вбудована карта Radeon R3 Series. Її продуктивності явно не вистачає для ігор, але достатньо для відтворення будь-якого відео. При цьому зображення буде плавним, без сіпань. При бажанні можна встановити також дискретне рішення для ігор. Правда компактні розміри комп'ютера не дозволять вам встановити досить потужну модель.

Для підключення монітора передбачений на тільки стандартний роз'єм VGA, але і HDMI, для підключення телевізора. Адже висока ймовірність того, що подібна система буде використовуватися саме в якості медіацентру.

BRAIN Entertainment Mini B500 (C5150.01)

Підключення до мережі можливо тільки через LAN. Однак якщо ви віддаєте перевагу використовувати бездротові з'єднання, то комп'ютер можна доповнити карткою Wi-Fi. Благо, що є вільний слот PCI-E x1. Він також може бути корисний і для установки інших плат розширення.

Комп'ютер BRAIN поставляється без встановленої операційної системи, а також без клавіатури і мишки. На нього надається гарантія строком на 36 місяців. Габарити складають 410х100х300 мм.

Висновок:

Entertainment Mini B500 від BRAIN, це хороший приклад недорогої системи, призначеної для мультимедійних розваг.

 

Її відрізняє вдале співвідношення можливостей і вартості, а також висока надійність. Даний ПК також цілком підійде і для та вирішення різних повсякденних робочих завдань.

 

19.07.2014 44
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!