За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд BRAIN BUSINESS 300 (B3320.01С): вибираємо робочий інструмент для офісу

img

Сьогодні сучасний офіс неможливо уявити без персонального комп'ютера. Без них немає продуктивного робочого процесу незалежно від ієрархії.

Однак при організації офісу слід враховувати необхідні параметри системи, тому як ніж ПК крутіше, тим вище його вартість, і відповідно нижча рентабельність робочого місця в офісі. Як правило, більшість офісів цілком обходяться рішеннями початкового рівня, як у випадку з BRAIN BUSINESS 300.

Це відмінний приклад робочого інструменту для малого і середнього офісу. Так що керівництво компанії може закупити відразу цілу партію таких машин, забезпечивши співробітників робочим інструментом для ефективної роботи.  

Продуктивність BUSINESS 300 досить висока для роботи з документами і пошукачами в інтернеті, але її недостатньо для ігор. Тобто перед нами дійсно офісний комп'ютер в буквальному сенсі. Його основні параметри виглядають таким чином: чіп Pentium G3220 3ГГц, ОЗУ 4 ГБ DDR3, вінчестер на 1 ТБ, привід DVD ± RW, інтегроване ядро Intel HD Graphics. Електроживлення забезпечує блок живлення потужністю в 400 Вт.

BRAIN BUSINESS 300

З підключенням периферії не виникне жодних проблем, тому комп'ютер оснащений усіма необхідними роз'ємами: USB v3.0 (4 шт), USB v2.0 (2 шт), LAN, PS / 2, вихід VGA, DVI. Більш ніж гідний набір для недорогої офісної системи.

Але даний ПК не тільки добре збалансований, але і зібраний виключно з високоякісних комплектуючих. Компанія BRAIN надає на системник гарантію терміном на 36 місяців.

З метою зниження собівартості пристрій поставляється без операційної системи і маніпуляторів. Тим самим надаючи користувачам повну свободу вибору.

 

Висновок:

Комп'ютер BRAIN BUSINESS 300, це типовий офісний інструмент з непоганою продуктивністю.

 

Він стане хорошим придбанням для невеликих і середніх компаній, навчальних закладів, а також перегляду фільмів і здійснення комфортного веб-серфінгу.

15.05.2014 1
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!