За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд BRAIN BASIC B200 (B410.1): вибираємо продуктивний робочий інструмент

img

   Якщо вам необхідний комп'ютер для вирішення простих завдань і ведення документообігу, то більш відповідного помічника для такої роботи як BASIC B200 від Brain вам не знайти.

   Дизайн в цьому системному блоці перегукується з ергономікою. Усередині корпусу достатньо простору для повітряних потоків, що робить десктоп «холодним».

   Система BASIC B200 побудована на процесорі Atom D425 1,8 ГГц від Intel, чого вистачить з головою для роботи з поштою, «Офісом», і додатками . Особливістю цього чіпа є його невелике енергоспоживання і мінімальні вимоги до СО, що дозволило позбутися галасливих вентиляторів. Так що від роботи нічого відволікати не буде.

   На борту комп'ютера мається RAM 2 ГБ DDR III 800 МГц, з можливістю її збільшення в два рази.

BRAIN BASIC B200 (B410.1)

 

   Відеосистема інтегрована (Intel GMA 3150), сигнал передається аналоговими потоками (VGA). Для підключення продуктивної відеокарти на системній платі передбачений слот PCI Express x4.

   Серед комунікаційних портів 6x USB, два з яких виведені на передню панель, разом з аудіороз'ємами 3,5 мм. Для виходу в Інтернет передбачений адаптер Ethernet.

   «Системник» оснащений накопичувачем на 500 ГБ. Якщо цього здасться мало, то можна встановити ще три подібних «гвинта». Оптичний привід відсутній, але його можна встановити.

   Висновок

   Комп'ютер BRAIN BASIC B200 призначений для виконання не надто ресурсномістких завдань.

   Перевага даного рішення полягає в можливості апгрейда в залежності від підвищення навантаження на десктоп.

28.09.2014 29
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!