За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд: Бездротова миша Logitech M238 Play Collection

img

Сьогодні мало кого здивуєш бездротовими гаджетами. Ще б пак, адже вони всюди. Однак більшість цих безхвостих особин сірі й безликі, чого не скажеш про нову серію комп'ютерних мишок від Logitech. Зустрічайте, Logitech M238 Play Collection.

Ця строката у всьому сенсах компанія додасть веселих фарб в сірі будні, як офісного співробітника, так і школяра або студента. Правда, мабуть, це більше відноситься до представниць слабкої статі людства.

Дизайн

Зовні мишки виглядають вельми креативно: тут Вам і сонечко, і сова, і лисичка, і навіть мавпа. А доповнюють картину кілька варіацій на тему геометричного орнаменту в холодних і теплих кольорах. Одним словом на будь-який смак.

Ергономіка і керування

Форми мишок Logitech M238 традиційні заокруглені. Однак власникам великих долонь цей компактний девайс не дуже то підійде. З боків у мишки є спеціальні прогумовані виїмки, що запобігає ковзанню.

Управління маніпулятором здійснюється звичними двома клавішами і скролл-болом для прокручування. Хід клавіш, незважаючи на компактні розміри мишки, вельми виразний і незвично короткий. Збірка пристрою також на висоті.

Оснащення

Комп'ютерні мишки з кумедною серії Play Collection, що перекладається як «Ігрова колекція», оснащені оптичними сенсорами, максимальний дозвіл яких досягає 1000 dpi. Як бачите, цього більш ніж достатньо для продуктивної роботи.

Харчуються мишки за рахунок акумуляторної батарейки типу ААА (мізинчикові), якої по завіреннях виробника вистачить на півтора року безперервної роботи.

Unifying

Дана серія мишок підтримує фірмову технологію Unifying. Радіус дії мікроресівера становить до 10 м. Підключити мишку до ПК iншим чином не вийде, тому що в цьому бюджетному варіанті не передбачена підтримка декількох інтерфейсів.


Logitech Setpoint

Функціонал мишки Logitech M238 Play Collection можна добре змінити завдяки фірмовому програмному забезпеченню Logitech Setpoint, яке можна завантажити з офіційного сайту. До того ж ця утиліта дозволить змінити і поведінку курсора.

В цілому серія мишок Logitech M238 Play Collection, це відмінний вибір компактного пристрою для ноутбуків. А барвистий дизайн привнесе різноманітність і гарний настрій в повсякденну роботу.

16.10.2015 0
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!