За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS X501U (X501U-XX056D): бізнес-ноутбук з гарним звуком ASUS SonicМaster Lite

img

Більшість недорогих 15'' ноутбуків складно назвати мобільними - це досить громіздкі девайси, які купуються виключно для роботи вдома або в офісі. Модель ASUS X501U покликана зруйнувати всі стереотипи - лептоп практично на 0,5 кг легше своїх однокласників і в півтора рази тонше!

Дизайн

Зовнішній вигляд ASUS X501U багато в чому нагадує дизайн ультрабуків, з усіма витікаючими наслідками: корпус девайса начебто б обрізаний по кутах, а товщина його зменшується від задньої частини до передньої з 3,2 см до 2,6 см. Кришка і подладонная поверхню виконані в глянці і досить сильно брудняться, а от рамка дисплея навпаки матова, що сьогодні є великим плюсом.  Сужающийся профіль усіяний вентиляційними отворами на днище, їх кількість дивно мало, як це позначиться на тепловому режимі - дізнаємося пізніше.

По кутах ноутбука розташовані 4 гумові ніжки, які міцно утримують його на будь-якій поверхні. Збірка девайса виконана якісно, ​​без зазорів і скрипів, а при опусканні кришки приблизно на 30 градусів спрацьовує механізм автодоводки, так що не лякайтеся бавовни при першому закритті. Ноутбук має невеликі габарити (38,0 x 25,3 x 2,40 мм / 1,97 кг) і не сильно обтяжить ваш сумку в подорожах або відрядженнях. На ринку ASUS X501U доступний у двох колірних рішеннях: темно-синьому та білому.

ASUS X501U

Роз'єми / Індикатори

Наслідки малої ваги і габаритів «вилізли» в обмеженому наборі роз'ємів: виробникові довелося відмовитися від оптичного приводу, так що для встановлення системи вам доведеться скористатися або флеш-накопичувачем або зовнішнім приводом. Заощадив ASUS і на портах, тим не менш, частково компенсувавши це їх продуманим розташуванням. На лівій грані розташувалися порт USB 2.0, роз'єм для зарядки і замок Кенсингтона. Праворуч - порт USB 3.0, 2 відеовходу VGA і HDMI, комбінований аудіороз'єм, кардрідер (SD / MMC) і гігабітний мережевий інтерфейс.

Над екраном традиційно розмістилися веб-камера (роздільна здатність 640х480 точок), мікрофон і індикатор роботи камери. Інші 6 індикаторів винесені на передній торець: зарядки, включення, звернення до диска, активація Wi-Fi, режим Num Lock і Caps Lock. Бездротові можливості представлені модулями Bluetooth стандарту 3.0 і Wi-Fi 802.11 b / g / n.

Клавіатура і тачпад

Острівна клавіатура ASUS X501U має окремо винесений цифровий блок, всі кнопки з невеликим чітким ходом і зрозумілою маркуванням. Окремого блоку мультимедійних кнопок немає. Їх функції покладені на стрілочний блок і ряд клавіш [F1] - [F12].

Сенсорна панель підтримує функцію мультитач до 3-х торкань одночасно. Чіткість і чуйність всіх дій виконується швидко і без помилок.

ASUS X501U

Екран

 

15,6 глянсовий екран моделі виконаний за технологією TN з роздільною здатністю 1366х768 пікселів. Відгук матриці і передача кольору дисплея цілком пристойні для перегляду фото та відеоматеріалів, відображення ігор. Але ось кути огляду - слабке місце даної матриці: при нахилі ноутбука екран темніє і грішить «відблисками». Бічні кути огляду трохи вище, так що ви зможете комфортно подивитися фільм удвох.

Звук

Найсильніша сторона ASUS X501U - якість звучання двох вбудованих динаміків з підтримкою фірмової технології ASUS SonicМaster Lite. Рівень гучності девайса досить високий для прослуховування навіть у шумному приміщенні, а якість відтворення з явно вираженими всім діапазоном частот, без «перекосу» в одну сторону.

Продуктивність

Робота лептопа базується на середньому по продуктивності 2-ядерному процесорі AMD Dual-Core E2-1800 1,7 ГГц, інтегрованою відеокарті AMD Radeon HD7340M і 4 ГБ ОЗУ. Для зберігання відеотеки, музичних композицій і фотографій виробник виділив користувачеві 500 ГБ пам'яті на жорсткому диску зі швидкістю обертання шпинделя 5400 об / хв, який трохи програє пристроям зі швидкістю 7200 об / хв. «Мотор» ноутбука справляється з невимогливими щоденними завданнями, прокруткою Full HD-відео, але от важкі програми, обробка графіки, сучасні 3D-ігри йому не по зубах. Та перед ним швидше за все такого завдання і не стояло.

Температурний режим

Рівень шуму лептопа коливається в межах 42 дБ - цей показник менше ніж у аналогічних моделей, тому варто очікувати від девайса тихої роботи навіть при високому навантаженні. А ось внутрішні компоненти (процесор, відеокарта, накопичувачі) добре прогріваються (від 39 до 47 градусів) і через корпус температура передається на зовнішню поверхню, що може викликати дискомфорт при роботі на колінах.

ASUS X501U

Автономна робота

Автономність лептопу забезпечує знімний 6-осередковий літій-іонний акумулятор ємністю 4400 мАг, заряду якого досить на 4-5 годин роботи в економному режимі.

Висновки:

Компанії ASUS вдалося створити не ідеальну, але цілком конкурентоспроможну модель продуктивного лептопа. ASUS X501U виділяється нетривіальним дизайном (хоч і скидається на пристрої компанії з Купертіно), невеликою вагою і відмінною якістю звучання, а 2-ядерний процесор легко справляється з повсякденними завданнями і ігровим процесом.

29.05.2013 8
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!