За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS X201E: Ультратонкий ноутбук із вбивчим звучанням Asus SonicMaster

img

Новий ультрапортативний ноутбук ASUS X201E розроблений спеціально для тих, хто насамперед цінує свій час і гроші. Лептоп поєднує в собі продуктивність ноутбуків, мобільність і зовнішність ультрабуків, і «гуманну» вартість нетбуків, а широка кольорова гама девайса дозволить вам вибрати модель починаючи від класичного варіанту до авангардного.

Дизайн

ASUS X201E на ринку доступний в 4-х колірних варіантах: чорному, блакитному, малиновому і білому (як у нашому випадку). Зовнішня частина кришки девайса повністю виконана з шорсткого пластика, дуже слизького на дотик. Відбитки пальців, розлучення і інші відмітини з неї швидко прибираються звичайної серветкою. Окантовка дисплея - матова, тому ймовірність того, що ви залишите на ній відмітки пальцем практично нульова. Для основи корпусу виробник використовував невибагливий шорсткий пластик, тут же можна знайти систему охолодження і динаміки, а от звичних слотів для батареї і апгрейда пристрою немає.

Хотілося б відзначити, що після тривалого використання ніяких сумнівів у якості збірки ASUS X201E не виникає: пристрій зібрано на совість, всі частини ідеально прилягають один до одного, петлі досить тугі, будь скрипи при стисненні відсутні. Девайс вийшов досить компактним і легким: 303x200x21, 2 мм при вазі 1,3 кг.

ASUS X201E

Роз'єми / Індикатори

Головне завдання такого ноутбука полягає в тому, щоб з ним було швидко і комфортно працювати в будь-якому місці. Для цих цілей ASUS X201E оснащений самим оптимальним набором комунікаційних портів: праворуч розташовані кардрідер, USB 2.0, комбінований аудіороз'єм, VGA-порт для підключення зовнішніх моніторів або проекторів; зліва знаходяться: USB 3.0, USB 2.0, відеовихід HDMI, мережевий роз'єм RJ45, замок Кенсингтона і гніздо зарядки. Ну, а для швидкої бездротової передачі даних і конекту з мережею на борту моделі є адаптери Bluetooth 4.0 і Wi-Fi 802.11 b / g / n.



    Клавіатура і тачпад

Незважаючи на невеликі розміри, розкладка клавіатури розташовує до швидкої і комфортної друку великих обсягів текстів, а самі клавіші досить великі й віддалене нагадують розкладку, наявну на пристроях Apple. Цифровий блок за розмірів гаджета не вмістився, також в жертву мобільності довелося віддати і курсорні стрілки - вони невеликі і зажадають тривалого звикання, але зате все це повністю компенсує великий тачпад. Сенсорна панель наділена функцією мульти-тач, і крім основного набору жестів підтримує функціональні особливості введення ОС Windows 8 і зум.

Екран

Ноутбук оснащений 11,6'' TFT-екраном з роздільною здатністю 1366x768 пікселів. Яскравість дисплея правда не дотягує до рівня топових моделей, але от контрастність хороша - чорний колір виглядає саме чорним, а не темно-сірим. Кут розкриття екрану складає 135 градусів, так що працювати з ноутбуком на колінах буде вельми комфортно. Кути огляду достатні, так що зображення на екрані відмінно проглядається навіть при перегляді з боку. Але глянсове покриття як завжди зробило свою чорну справу, так що працювати в сонячний день на ноутбуці практично неможливо.

ASUS X201E

Веб-камера

У широкій рамці над дисплеєм розташувалася вбудована веб-камера з роздільною здатністю 720p, її знімків цілком вистачає для відеочатів і спілкуванню по Skype. Поряд з її об'єктивом знаходиться також вбудований мікрофон і індикатор активності камери.

Звук

За якість звучання в моделі відповідає ексклюзивна технологія компанії ASUS під назвою SonicMaster Sound, яка робить звуковий супровід ігор і додатків більш реалістичним і непогано розганяє саунд навіть у такій компактної моделі. Правда, чого не скажеш про низьких частотах, але на максимальній гучності динаміки лептопа НЕ хриплять, а частоти не забиваються.

Продуктивність

Внутрішня «начинка» моделі не обдурить ваші очікування: під «капотом» ASUS X201E продуктивний 2-ядерний процесор Intel Core i3-3217U (1,8 ГГц) з інтегрованою відеокартою Intel HD Graphics 4000, 4 ГБ ОЗУ і жорсткий диск на 500 ГБ. Відійшовши від цифр, відзначимо що в реальному житті лептоп добре справляється з усіма офісними документами, таблицями, інтернет-серфінгом, відео та невимогливими іграми, типу Angry Birds. Звичайно ж, «важкі» програми та обробка графіки йому не по зубах, але він для цих цілей і не призначений.

ASUS X201E

Нагрівання і шум

    У процесі роботи такого маленького ноутбука дуже важливо, щоб компоненти, розташовані впритул один до одного не перегрівалися і як наслідок прослужили б якомога довше. У цьому плані ASUS X201E нас приємно здивував: при максимальному навантаженні подладонная поверхня нагрівається до 24-26 градусів, а центр днища - до 41 градуса. Відзначить також, що працює гаджет практично безшумно, не відволікаючи і не дратуючи користувача - рівень шуму в режимі навантаження досягає всього 37 дБ.

Автономна работа

Виробник укомплектував дану модель незнімної літій-полімерної 2-осередковою батареєю ємністю 5136 мАг, якої вистачає на 2,5 години при максимальному навантаженні і 6 годин в режимі читання.

Висновок

Як бачите, ноутбук ASUS X201E (X201E-KX042D) вийшов досить цікавим пристроєм, з хорошою продуктивністю, якісним екраном і компактними розмірами. Даний лептоп стане відмінним вибором для любителів подорожей, при поїздках у відрядження або ж користувачів з активною життєвою позицією, а завдяки вбудованій камері і оптимальному набору інтерфейсів ви завжди зможете залишатися на зв'язку з близькими, що не може не радувати.

01.07.2013 2
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!