За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASUS K56CB (K56CB-XX035): «стиляга»-роботяга

img

На що ви звертаєте увагу при виборі ноутбука? Матеріали з яких виготовлений корпус, ергономіка, стиль або дизайн? Все це інженери поєднали в новій ультратонкої «п'ятнашки» серії K56CB від ASUS.

Кришка лептопа пофарбована в чорний колір і єдиним контрастує елементом на ній є хромований логотип. Робоча панель, з металу, але пофарбована в сірий колір. Чорна рамка навколо екрану і така ж клавіатура, на сірому тлі виглядають стильно. Всі алюмінієві деталі мають поперечний шліфований малюнок, який виконує захисну функцію від відбитків пальців. Дно у ноутбука жорстке і виконано з пластика. Габарити лептопа складають 380х266х22 мм, так що перед нами практично ультрабук.

Ноут оснащений 15,6 "екраном з матрицею TN + film і роздільною здатністю 1366х768 пікселів. Дана технологія спричиняє не великі кути огляду і низьку контрастність. Але компенсується це великим кутом розкриття (140 °) і запасом яскравості. А ось глянсове покриття дисплея обіцяє відблиски.

ASUS K56CB

Відсутність сенсорного шару в екрані з легкістю компенсується наявністю тачпада з підтримкою жестів мультитач. Серед його можливостей входить підтримка швидкого скролінгу, масштабування, перегортання сторінок і розпізнавання інших жестів. Точність торкань цілком може замінити "миша". Площа сенсорної панелі дуже велика, так що не промахнетеся і не вилетите при роботі.

Клавіатура ноутбука відповідає високому класу пристрою. Низько розташовані клавіші м'яко натискаються і мають пружний зворотний хід. Відстань між кнопками достатня щоб набирати текст "сліпим" методом і не промахнутися повз потрібного символу. Додатковим плюсом K56CB є наявність повноцінного «нумблока».

Що стосується звучання, то воно на «четверочку», проте меломанам без зовнішньої акустики не обійтися. Динаміки SRS Premium Sound досить гучні, але от баси провалюються.

ASUS K56CB

K56CB оснастили всілякими портами комунікацій: 2хUSB 2-й версії і швидкісний USB 3.0. Підключити зовнішній монітор можна через порти VGA, HDMI, а організувати відеозв'язок - за допомогою WEB-камери (1,3 Мп). Не чужі цьому девайсу і бездротові технології (Bluetooth, Wi-Fi). Вам також забезпечено доступ до Інтернет і через роз'єм Ethernet.

Особливість даної моделі полягає у швидкому старті і виході з «глибокого сну». За допомогою реалізованої технології швидкого старту (Super Hybrid Engine II) цей ноутбук "прокинеться" буквально за пару секунд. Також передбачена технологія безпечного виходу з системи. Наприклад, якщо вам не пощастило, і заряд акумулятора закінчився раптово, то лептоп сам збереже всі дані автоматично, а після відновить всі файли і відкриті сторінки в Інтернеті.

Продуктивність ноутбука забезпечує платформа Mobile HM77 Express від Intel. Обробка даних покладена на Pentium Dual Core 2117U (2х1.8Ghz). А багатозадачність забезпечить RAM 4 ГБ. Графічний потенціал ноутбука ховається в потужній відеокарті GF GT740M з виділеним об'ємом пам'яті 2 ГБ. Трохи розчаровує наявність вінчестера замість SSD, але зате обсяг "харда" 500 ГБ.

ASUS K56CB

Поставляється ASUS K56CB без ОС, що дозволило знизити його собівартість і дає вибір вам як власникові самостійно вибрати "вісь".

Висновок

Серед безлічі однотипних ноутбуків K56CB від ASUS однозначно виділяється стильним дизайном і алюмінієвим корпусом.

Тут кожен знайде щось своє. Ноутбук підійде як студентам, так і менеджерам, а наявність нумпада оцінять користувачі, що працюють з 1С.

18.06.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!