За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ASRock FM2A85X EXTREME4-M - відмінна основа на AMD A85X для ПК

img

Компанія ASRock завжди славилася своїми доступними, але при цьому дуже цікавими рішеннями. Під даним брендом неодноразово випускалися материнські плати, які не тільки не поступалися більш дорогим рішенням від інших виробникам, але часто й перевершували їх. Продовжує цю традицію і модель ASRock FM2A85X EXTREME4-M.

 

У даному випадку мова йде про «материнке» форм фактора MicroATX, створеної під процесори AMD A (Socket FM2) з вбудованим графічним ядром. Побудована вона на наборі системної логіки AMD A85X. Текстоліт плати темно-коричневий, що укупі з чорними елементами виглядає дуже солідно. Збиралася вона по концепції ASRock Dehumidifier, що означає використання високоякісних компонентів. Як наслідок, плата не боїться підвищеної вологості, електростатики і високих температур.

 

Компактні розміри плати не дають достатнього простору для розміщення широкого набору слотів розширення. І, тим не менш, представлений набір включає в себе все необхідне: 2x PCI-E 2.x x16, PCI-E 2.x x1, PCI. На самій платі є 6 внутрішніх роз'ємів USB (з яких 2 - USB 3.0) і 7 портів SATA. Система харчування відрізняється високою ефективністю і має схему живлення 8 + 2.

 

Для встановлення пам'яті передбачено 4 роз'єми, підтримується двоканальний режим. Максимальний об'єм ОЗУ може досягати 64 ГБ DDR3 2600.

 Материнская плата ASRock FM2A85X EXTREME4-M

Інтерфейсна панель «наїжачився» досить багатим набором роз'ємів: PS / 2 (клавіатура і миша) 4x USB, 2.0, 2x USB 3.0, HDMI, VGA, DVI-D, eSATA, LAN, вихід S / PDIF (оптичний) і аудіороз'єми (8 -канальний звук Realtek ALC892). Всі три графічних роз'єму можуть бути задіяні одночасно, служачи для підключення відразу трьох моніторів. Важливо і те, що «материнка» здатна задіяти одночасно обчислювальні потужності вбудованого в процесор графічного ядра і GPU, завдяки чому поліпшуються можливості графічної підсистеми.

 

Плата характеризується непоганим розгінним потенціалом, в цьому питанні вона цілком задовольнить навіть досить вимогливих користувачів. Завдяки технології автоматичного розгону X-Boost, без особливих зусиль може бути реалізований 15-ПРОЦЕНТР приріст продуктивності. Втім, любителям екстремальних розгонів краще пошукати собі що-небудь більш цікаве.

 

Окремо слід відзначити наявність фірмової технології Fast Boot від ASRock, завдяки якій завантаження системи може відбуватися в лічені секунди (на цей показник впливають потужність процесора і об'єм ОЗУ). Є й інші технології:

 

XFast RAM - створення віртуального диска в пам'яті, що дозволяє значно збільшити швидкість роботи деяких додатків;

 

XFast LAN - служить для розширення пріоритетів відносно додатків, що активно працюють з Мережею, може бути дуже корисним для онлайн-ігор;

 

XFast LAN - підвищує швидкість передачі даних за допомогою USB.

 Материнская плата ASRock FM2A85X EXTREME4-M

BIOS плати має красиву і функціональну графічну оболонку (ASRock Interactive UEFI), яка надає широкі можливості для тонкого налаштування системи. Для розгону передбачена окрема закладка - OC Tweaker.

 

Упаковка «материнки» нічим не виділяється серед безлічі інших. У комплекті з нею поставляються заглушка інтерфейсної панелі, чотири SATA-кабелю, документація і диск з ПЗ.

 

Висновок

 

Материнська плата ASRock FM2A85X EXTREME4-M - це приклад доступного, але при цьому дуже цікавого з технічної точки зору рішення. На її основі можна буде побудувати комп'ютер компактних розмірів і заслуговує поваги продуктивності з непоганим розгінним потенціалом.

 

14.10.2013 42
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!