За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд Arctic Cooling Accelero S1 Plus-сама тиха система охолодження для відеокарт

img

Сучасні відеокарти рідко оснащуються пасивними системами охолодження. Причина цього з сильному нагріванні високопродуктивних GPU, що вимагає дуже масивного радіатора, який у результаті поміститься не в кожен корпус. Але є чимало користувачів, які згодні піти на деякі компроміси, заради того, щоб отримати в результаті дійсно дуже тихий комп'ютер. Саме для них і випускаються рішення начебто Arctic Cooling Accelero S1 Plus (DCACO-V470001-BL) - пасивної системи охолодження для відеокарт.

Підкладка з'єднана з алюмінієвим радіатором, набраним з 32-х пластин товщиною 0,4 мм, допомогою 4-х теплових трубок з міді, завтовшки 6 мм. Відстань між пластинами досить велика і складає 3 мм - подібний підхід необхідний при пасивному охолодженні, оскільки так краще пропускається повітря. Вся ця конструкція має дуже великі розміри: 230x135x 42 мм, при вазі в 410 р.

кулер Cooling Accelero S1 Plus

Arctic Cooling Accelero S1 Plus підійде до багатьох моделей сучасних і не дуже відеокарт з GPU від nVidia і AMD. Як стверджує виробник, підтримуються більше 80-ти моделей. Але перед покупкою краще відвідати офіційний сайт і упевнитися, що ваша відеокарта входить до цього списку.

Заявлено, що при установці даної системи температура GPU не перевищуватиме 61 градус. Звичайно ж, за умови, що корпус комп'ютера нормально продувається.

Також є можливість установки «турбо-модуля» - спеціального низькообертовим (600-1000 об / хв) вентилятора S1 Plus того ж виробника, який може бути не зайвим для дійсно продуктивних відеокарт. Його можна буде включати при серйозних навантаженнях, насолоджуючись тишею при роботі з простими додатками. До речі, за наявності певних навичок (які напевно є у користувача зумів самостійно встановити кулер Cooling Accelero S1 Plus), можна без проблем задіяти і будь-який інший вентилятор відповідного розміру.

кулер Cooling Accelero S1 Plus

Система охолодження упакована в простій прозорий блістер. У комплекті з нею поставляються невеликі радіатори для модулів пам'яті та силових елементів відеокарти, тюбик з термопастою, гратчаста заглушка на задню панель корпусу, а також перехідник для живлення. Останній стане в нагоді в тому випадку, якщо користувач все ж вирішить встановити турбо-модуль.

 Arctic Cooling Accelero S1 Plus стане справжньою знахідкою для бажаючих замінити штатний кулер відеокарти на не менш ефективне, але тихе рішення. Однак перш ніж здійснювати покупку, слід упевнитися, що цей монстр зможе поміститися у вашому корпусі (нерідкі випадки, коли кришка перестає закриватися).

27.08.2013 412
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!