За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд акустики CANYON CNL-SP20HX: Мобільна дискотека

img

  Ноутбуки та планшети спочатку створювалися, як комп'ютерні пристрої для мобільного використання, що наклало на них серйозні обмеження в габаритах, масі і, в більшості випадків, якість звучання. Саме тому багато компаній звернули свої погляди на ринок компактних звукових систем для мобільних пристроїв, до яких, власне, і відноситься CANYON CNL-SP20HX.

  З першого погляду колонки CANYON CNL-SP20HX шокують - динаміки розміром з чашку (8,2 х10, 7х8, 5 см), яскраво зеленню, з візерунком схожим на рентгенівський знімок ... Проте придивившись можна розгледіти всю міць великих сріблястих мембран стереофонічних динаміків, пару довгих шнурів з 3,5 мм. аудіо-джеком і USB виделкою, зручні регулятори балансу та гучності, вбудовані світлодіоди, миготливі в ритм музики. Оцінка мобільності даної звукової системи вище всяких похвал - маса всього 460 г, приміром, дві звичайні чашки аналогічних розмірів важать куди більше. Дизайн колонок CANYON CNL-SP20HX, безумовно, є їх сильною стороною, яка, безумовно, приверне увагу оточуючих.

Обзор акустики CANYON CNL-SP20HX: Мобильная дискотека

  Розглянемо звукові характеристики колонок CANYON CNL-SP20HX. В першу чергу слід звернути увагу на те, що дана акустична система є активною, тобто має у своєму розпорядженні вбудованим підсилювачем потужності, що передбачає наявність окремого шнура живлення, в даному випадку розрахованого на живлення від USB роз'єму. Аудіосигнал передбачувано передається через шнур з 3,5-мм аудіо-джеком, що гарантує сумісність колонок з усім асортиментом мобільних, і не дуже, пристроїв - смартфонами, планшетами, ноутбуками, настільними ПК і мультимедійними програвачами. На виході дана акустична система видає сумарну потужність 5 Вт, при рівні гучності 60 Дб, з інтервалом відтворюваних частот 100Гц - 18 кГц. Це сприяє отриманню істинної насолоди від музичних хітів незалежно від їх музичного напрямку.

  Компактні стереофонічні колонки CANYON CNL-SP20HX - це дійсно стильний гаджет для просунутих користувачів, екстер'єр якого розроблений талановитим британським дизайнером Х'ю Терві. Але найголовніше - це його унікальна в своєму класі потужність, гучність і чистота звучання в широкому діапазоні частот, яку ви відчуєте, підключивши ці колонки.

  Акустична система CANYON CNL-SP20HX досить приваблива за ціною і настільки компактна, що її можна носити навіть в кишенях верхнього одягу, не соромлячись того, що вони трохи відстовбурчені.

12.02.2013 73
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!