За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Огляд ACER Revo RL80 (DT.SMCME.001): восьмигранний неттоп із 2-ма ядрами

img

Компактні неттопи поступово витісняють звичні, але громіздкі десктопи. Адже багато в такій продуктивності не потребують, використовуючи комп'ютер лише для Інтернету і редактури документів.

ACER Revo RL80 (DT.SMCME.001) має нестандартну форму восьмигранника, встановленого на спеціальній підставці, яку можна від'єднати, поставивши комп'ютер горизонтально. Габарити корпусу - 210x210x35 мм (без підставки).

ACER Revo RL80

Незважаючи на малі розміри, всередині розмістилася досить непогана «начинка», можливостей якої буде цілком достатньо в більшості випадків. Однак про ігри доведеться забути, за винятком зовсім вже невимогливих. Зате ця система потягне відтворення фільмів в будь-якій якості.

В її основі лежить процесор Intel Celeron 887 (1.5 ГГц) з низьким нагріванням, адже його енергоспоживання складає всього лише 17 Вт. Як наслідок, відсутня сильний і дратівливий шум при роботі. Загальне ж споживання електроенергії також незначно і не перевищує 65 Вт.

ACER Revo RL80

Обсяг ОЗУ складає 2 ГБ, і це DDR3 1333 МГц. Дані ж зберігаються на 2,5 "вінчестері на 500 ГБ. Важливо також і наявність у комп'ютера бездротових модулів Wi-Fi 802.11 b / g / n і Bluetooth. Принаймні, для підключення до інтернету не потрібно протягувати зайві дроти або докуповувати додаткове обладнання.

Також настільки малі розміри корпусу не позначилися на кількості роз'ємів. Тут користувач знайде: 2x USB 3.0, 4x USB 2.0, оптичний вихід S / PDIF, LAN, графічний роз'єми DVI і HDMI, 2х аудіороз'єми. Передбачений також і картрідер 3-в-1.

ACER Revo RL80

Що ж до слуху про урізаних можливостей для апгрейда неттопів, то насправді проблема ця не так серйозна. Що гріха таїти, мало хто з користувачів займається оновленням застарілих комплектуючих. Зазвичай після деякого періоду стара система просто замінюється на нову, більш сучасну. Колишніми залишаються (та й то не завжди) тільки монітор, клавіатура і миша. Ну а раз так, то навіщо захаращувати робочий стіл, якщо є можливість придбати куди більш привабливе зовні невелике рішення?

Комп'ютер поставляється без операційної системи і комплектується кабелем живлення, диском з драйверами та інструкцією.

ACER Revo RL80

Висновок:

Неттоп ACER Revo RL80 (DT.SMCME.001) відноситься до розряду пристроїв, призначених для невимогливих користувачів, які бажають отримати компактну систему.

 

Такий комп'ютер стане хорошим оновленням для старого ПК, від якого можна буде зберегти монітор і клавіатуру з мишею. Його можна рекомендувати для використання, як в офісі, так і вдома.

05.04.2014 0
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!