Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Восьмидюймовий планшет Iconia A1 від компанії ACER, це оптимальна пропозиція економного користувачеві, який бажає отримати сучасну «таблетку» без серйозних обмежень в плані продуктивності за розумною ціною. Але чи так це?
Планшет з подібними характеристиками можна знайти і дешевше, до того ж і з вбудованим 3G-модемом. У даному ж девайсе з бездротових комунікацій доступні лише Wi-Fi, Bluetooth і GPS. Зате набір дротяних інтерфейсів, що складається їх аудіороз'єми, microUSB і слота для карт пам'яті, розширено портом microHDMI для прямого підключення до телевізора і проектора.
Екстер'єр A1 виглядає стандартно, нічого оригінального. На це ще можна закрити очі. Але от габарітиа девайса (208,7 x145, 7x11, 1 мм) і чималу вагу (410 г) як для «таблетки», можуть стати серйозним каменем спотикання. Хоча з точки зору зручності такий дизайн вельми не поганий. Лицьова панель Iconia A1 вільна від елементів управління - клавіші доступу до інтерфейсу інтегровані в екран. Спереду можна виявити лише фронтальну камеру, рівно по центру.
Основний 5 Мп фотомодуль розташований на білосніжній пластикової спинці, схильної до появи відбитків пальців. Збірка не ідеальна: невеликі зазори між спинкою і екраном, похрускування при стисненні і поява розлучень на екрані. Загалом, поводитися з девайсом бажано дбайливо.
7,9 "екран спроектований з урахуванням співвідношення сторін 4:3. На ньому досить комфортно працювати у вертикальній орієнтації, до того ж IPS-матриця добре поводиться при нахилі, демонструючи високі кути огляду. Дозвіл (1024x768) і щільність пікселів (160 ppi) у моделі не високі. Втім, навіть цих показників достатньо для високої деталізації картинки, фото та перегляду веб-сторінок. З чуйністю також все нормально - планшет жваво реагує на натискання і розпізнає до 10 одночасних дотиків.
Acer Iconia A1 створений на базі MediaTek MT8125. У даній модифікації 4-ядерному, що працює на частоті 1,5 ГГц, але на практиці показники обмежені 1,2 ГГц. Модель укомплектована ОЗУ 1 ГБ і 16 ГБ флеш-пам'яті, розширюваних картками microSD. Відзначимо, що платформа не занадто швидка і у аналогів з Qualcomm, навіть з двома ядрами, продуктивність буде значно вище. Втім, на плавну роботу ОС Android 4.2 і перемикання додатків її «силоньок» достатньо, і на тому спасибі.
У ролі відеоприскорювача використовується PowerVR SGX544. Це не найпотужніша графіка, тому в «важкі» 3D-іграшки грати буде складно: з ривками, пригальмовування і постійними зависаннями. А от з казуалов проблем не виникне, так само, як і з програванням відео з високою роздільною здатністю.
Вбудований медіаплеєр розпізнає більшість популярних кодеків і підтримує Full HD. Це дуже зручно, так як вам не доведеться форматувати фільми перед закачуванням на планшет.
Невисока продуктивність має і зворотний медаль - низьке енергоспоживання. Досить ємний акумулятор 4960 мАч дасть фору багатьом конкурентам. У режимі перегляду відео він протримається на одному заряді більше 6 годин, а якщо використовувати його потенціал помірно - спокійно розраховуйте на кілька діб автономної роботи.
Висновок
Як бачите, «таблетка» Iconia A1 від ACER вельми зручна, ергономічна, працездатна і «живуча», як ніхто інший.
Враховуючи таку доступну вартість, можна сміливо заявити, що дане рішення аж ніяк не бюджетне, а враховуючи мале споживання енергії його можна брати з собою в дорогу і на пляж.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на рахунок
Угода
Помилка