За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Nissin Speedlite Di622 Mark II Canon (Di622 Mark II Canon): Найдоступніша спалах з бездротовим керуванням

img

Спалах Nissin Di622 призначена для використання з камерами Nikon і Canon є непоганою альтернативою більш дорогим аналогам, адже її можливостей з головою вистачить, щоб задовольнити запити фотоентузіастів будь-якого рівня.

 

Ця покращена модель для любительської і професійної зйомки наділена унікальною системою управління. Її головною відмінністю є наявність спеціальної кнопки перемикання режимів, яка поєднана з кольоровим індикатором, який вказує на активацію того чи іншого режиму серед яких ручне налаштування, оптичний режим, інтелектуальний, режим TTL і безпровідний.

 вспышка Nissin Speedlite Di622 Mark II Canon (Di622 Mark II Canon)

Фокусна відстань в даній моделі становить 24-105 мм для повнокадрових камер і 16 мм за наявності широкоугольного дифузора. Зверніть увагу, що кут розсіювання моделі може автоматично підлаштовуватися під встановлений фокус. Потужність Di622 регулюється в межах 6 рівнів, а поворотна головка відповідає за якість фотографій, зокрема за їх контрастність.

 

Спалах має досить велику «голову», яка може повертатися вліво / вправо на 90 ° / 180 ° відповідно або підніматися вгору на 90 ° для кращої експозиції. При цьому створити якісний заповнює світло можна також за допомогою висувного відбивача, що направляє спалах безпосередньо на об'єкт зйомки.

 вспышка Nissin Speedlite Di622 Mark II Canon (Di622 Mark II Canon)

Харчується Di622 від 4 стандартних батарейок А4 (АААА), для більшої економії ресурсів модель оснащена подвійною системою енергозбереження. Так що якщо ви раптом забудете вимкнути спалах - через 5 хвилин вона автоматично перейде в сплячий режим, ще через 30 хвилин - і зовсім відключиться.


   Висновок

 

Nissin Speedlite Di 622 Mark II Canon (Di 622 Mark II Canon) - це найдоступніша спалах на ринку з бездротовим керуванням.

 

   Дана модель сумісна з камерами таких іменитих виробників як Nikon і Canon, проте її технічна база дозволяє безболісно міняти прошивку, що дозволяє використовувати її з пристроями і інших брендів.

12.02.2014 53
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!