За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f / 1.8G: якісна оптика для неполнокадрової камери

img

Для виставлення максимально короткою витримки в приміщеннях при поганому освітленні будь-якому фотографу необхідна світлосильна оптика. AF-S DX Nikkor 35mm f / 1.8G для систем Nikon прекрасно впорається зі зйомкою в скрутних умовах, гарантуючи якісні фото на виході.

Цей об'єктив розроблений для неполнокадрових камер (DX) Nikon, так що, прикрутити його до «фул фреймовой» не вийде. Та цього й не потрібно, тому що мало хто з любителів переходить на «дорослі» камери.

«35-ку» можна вважати універсальним «склом», адже його фокусна відстань на матриці APS-C дорівнюватиме 50 мм, що відповідає куту огляду людського зору. У його перспективі немає спотворень, як на ближньому, так і далекому плані, і тому його можна застосовувати для практично будь-якого жанру фото та відеозйомки.

Nikon AF-S DX Nikkor 35mm f / 1.8G

Простий конструктив впливає на якість знімків, а відсутність хроматичних аберацій говорить про якість даного об'єктива. До того ж постійне фокусна відстань сприяє різкому зображенню на фотографіях. Щоб знімати при яскравому сонячному світлі його оснастили діафрагмою з мінімальним отвором f / 22, а щоб встановити максимально коротку витримку в затемненому приміщенні отвір можна відкрити до f / 1,8 (1/30 с - 1/40 с).

Висновок

AF-S DX Nikkor 35mm f / 1.8G від Nikon, це універсальний і якісний об'єктив, якість знімків з яким набагато вище його вартості.

Дане «скло» в першу чергу розраховане на фотографів-любителів.

21.08.2014 0
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!