За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Logitech Cordless F710 (940-000145): геймпад з імітацією команд

img

Відомо, що в багато ігор набагато зручніше грати на комп'ютері. Особливо це стосується адаптованих тайтлов для консолей, при цьому використовуючи не звичну клавіатуру, а спеціалізований геймпад, як у випадку з Logitech Cordless F710 (940-000145).

  

Завдяки підтримці стандартів введення XInput і DirectInput геймпад однаково добре підходить для будь-яких ігор. Наявність 10-ти програмованих кнопок, лівого і правого курків, програмованої хрестовини з 8-ма ступенями рухливості і двох програмованих аналогових міні-джойстиків дозволяє без проблем «підігнати» аксесуар під будь-яку гру. Важливо, що всі кнопки можуть імітувати команди клавіатури або миші, тобто геймпад можна використовувати навіть з іграми, які спочатку не підтримують подібні рішення. Всі налаштування здійснюються за допомогою фірмового ПЗ Logitech Profiler.

Геймпад Logitech Cordless F710 (940-000145)

Максимальне занурення в ігровий процес забезпечується завдяки системі вібраційного зворотного зв'язку з двома моторами (при бажанні вібрацію можна відключити, для чого передбачена спеціальна кнопка).

Крім усього перерахованого вище, Logitech Cordless F710 відрізняється продуманою формою, і його зручно тримати в руках. А завдяки прогумованої поверхні він не ковзає навіть після тривалого ігрового процесу.

Висновок

Геймпад Logitech Cordless F710 (940-000145) призначений для тих користувачів ПК, які хочуть грати з максимальним комфортом.

 

Відрізняючись надійною конструкцією, цей гаджет здатний витримувати дуже високі навантаження, яких не уникнути під час по-справжньому захоплюючого геймплея.

20.02.2014 56
Пов'язані товари
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!