За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

LG AN-WF100 WLAN USB для ТВ: Підключіть ваш телевізор LG до бездротової Мережі

img

Телевізори, що відрізняються підтримкою функції Smart TV, цікаві, насамперед, своїм умінням виходити в Інтернет. Ось тільки далеко не всі вони оснащені Wi-Fi, але це можна виправити за рахунок зовнішніх модулів Wi-Fi.

 

Якщо ви є власником такого телевізора виробництва компанії LG, то позбутися від проводів вам допоможе модуль LG AN-WF100. Мова йде про пристрій, зовні нагадує звичайну «флешку» - 82x23, 5x9 мм, при вазі 15 р.

Пристрій забезпечує швидкість до 300 Мбіт / с і стандарт IEEE 802.11a/b/g/n дозволяючи дивитися потокове відео. Заявлений радіус дії, при відсутності перешкод і перешкод, може досягати 100 метрів. А цього достатньо для будь-якого, навіть дуже великого приміщення.

внешний модуль LG AN-WF100 WLAN USB

LG AN-WF100 може використовуватися з багатьма популярними моделями телевізорів LG. Однак перш ніж робити покупку, необхідно попередньо упевнитися, що ваш телевізор входить в цей список.

 

Встановлення та налаштування цього обладнання не вимагатиме від користувача ніяких специфічних знань або дій. Фактично, все що потрібно - просто увіткнути модуль у вільний USB-порт телевізора. Виявлення нового обладнання та його налаштування будуть проведені автоматично.

Висновок:

Як бачите, відсутність модуля Wi-Fi для телевізорів LG більше не є проблемою.

 

Так як в цьому випадку підключитися до Інтернету вам допоможе зовнішній модуль LG AN-WF100 WLAN USB. До того ж це позбавить вас від протягування проводів через всю квартиру.

02.04.2014 137
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!