За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Lensbaby Tilt transformer for Sony: Мрія будь-якого фотографа

img

Об'єктиви з нахилом оптичної осі - мрія будь-якого фотографа. Вони забезпечують майже «ювелірне» управління глибиною і різкістю, але, на жаль, коштують недешево, та й мало ефективні для камер з невеликою матрицею. Компанія Lensbaby запропонувала своє бачення об'єктивів даного типу, вірніше не стільки об'єктива, скільки універсального адаптера Tilt transformer.

 объектив Lensbaby Tilt transformer for Sony

Дану модель можна використовувати як окремий об'єктив для камер з байонетом Sony Е, так і універсальний адаптер для оптики Nikon F. Принцип роботи Tilt transformer заснований на шарнірному з'єднанні, фронтальна частина якого виконана у вигляді байонетного гнізда Nikon. Саме така конструкція дає можливість фотографу керувати глибиною різкості варіюючи кут нахилу до 12,9°. Наприклад, «зловити» у фокус одночасно два об'єкти в протилежних кутках експозиції, а таке чудо раніше було можливо лише з професійними tilt-shift об'єктивами.

 объектив Lensbaby Tilt transformer for Sony

Tilt transformer поставляється в комплекті з одним з найбільш затребуваних оптичних модулів - Double Glass, що забезпечує художнє розмиття з мінімальним розсіюванням на всіх значеннях діафрагми. Сумісна модель і з системою креативних об'єктивів, що дозволяють змінювати оптичні насадки на свій смак.  Так що при бажанні фотограф легко може перетворити її на телеоб'єктив, макрооб'єктив, «риб'яче око» і пр.

 

Висновок

Lensbaby Tilt transformer - це похилий об'єктив і універсальний адаптер з широкими можливостями для реалізації будь-яких креативних завдань.

 

До того ж, міцна металева конструкція робить даний аксесуар кращою пропозицією для поціновувачів фотомистецтва.

31.03.2014 0
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!