За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Lensbaby Spark 50 mm f / 5.6 for Nikon F: об'єктив для веселого творчості на Nikon F

img

Сьогодні ваші мрії про унікальність своїх знімків цілком здійсненні. І в цьому не легкому занятті вам допоможе проста "лінза" з виборчої фокусуванням Spark від компанії Lensbaby.

Даний аксесуар призначений для ентузіастів, охочих додати оригінальності своїх знімків. Робити фотографії з таким "склом" захоплююче, а його здатність "ловити" селективний фокус стане потужним інструментом для вираження задумок фотографа.

Lensbaby Spark 50 mm f/5.6 for Nikon F

Гнучка конструкція аксесуара дозволяє вихопити шматок кадру з потрібною різкістю в певному місці, а решта ділянки "замилити" або спотворити перспективу. До того ж його можна стискати, що дозволяє змінювати фізичні параметри об'єкта, що знімається (розмір, відстань, розташування).

Конструктив об'єктива дуже простий: пластикова гофра з лінзами всередині, з постійною діафрагмою і фокусною відстанню. Щоб отримати химерні зображення його потрібно лише згинати під різними кутами. Відсутність мотора автофокусування трохи ускладнює процес зйомки, тому щоб об'єкт потрапив у фокус потрібно об'єктив розсовувати або зрушувати, як гармошку. Важкувато, але воно того варто.

Lensbaby Spark 50 mm f/5.6 for Nikon F

Висновок

Об'єктив Lensbaby Spark - це відмінний спосіб виділити свої "фотки" або просто розважитися. Він допоможе вам відчути перспективу в кадрі і зробити перші кроки в бік дорогих об'єктивів tilt-shift.

Порівняти об'єктив Lensbaby Spark можна з пінхолл-камерами, адже головне їхнє призначення - розважати фотографа.   

08.08.2014 0
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!