За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Корпус DELUX E-3001, як приклад ідеальної основи для компактного ПК

img

Більшість представлених на ринку комп'ютерних корпусів мають значні розміри і призначені для збірки повнорозмірних систем. Однак подібні габарити потрібні далеко не всім, тому модель корпусу DELUX E-3001 покликана допомогти вам звільнити робочий простір на столі, при цьому не на шкоду продуктивності.

 

Корпус має габарити 60x190x215 мм, при вазі в 2 кг. Він створений під материнські плати форм-фактора Mini-ITX, які часто поставляються з попередньо встановленими процесорами.

 Корпус DELUX E-3001

DELUX E-3001 оснащений блоком живлення на 120 Вт Цього цілком достатньо для побудови досить продуктивної системи.

 

Slim-корпус зібраний з листової сталі товщиною 0,6 мм з пластиковими декоративними елементами. У комплекті з ним йдуть спеціальні підставки, завдяки яким його можна використовувати як вертикально, так і горизонтально. На борту корпусу також є два зовнішніх роз'єми USB 2.0.

Корпус DELUX E-3001

Висновок

Якщо вам потрібно зібрати не настільки продуктивний і компактний комп'ютер (неттоп або Slim-десктоп) або медіацентр, то радимо вам звернути увагу на модель Mini-ITX корпусу DELUX E-3001.

 

Цей корпус відрізняється не тільки якісним виконанням, а й вельми привабливим зовнішнім виглядом, і однаково добре буде виглядати як на робочому столі, так і поряд з сучасним телевізором великий діагоналі, при цьому займаючи

10.09.2013 109
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!