За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Комп'ютер BRAIN BUSINESS PRO B500 (B550.01 win7 pro) - найкраще рішення для офісу

img

Системі, яка призначається для освіти або офісного використання, висуваються куди менш серйозні вимоги, ніж до ігрового комп'ютера. Тут не потрібно надпродуктивні процесор і відеокарта, не потрібні колосальні обсяги ОЗУ. Як наслідок, офісні комп'ютери відрізняються куди меншою вартістю. Але при цьому дуже важливо, щоб комп'ютер відрізнявся високою надійністю і не робив багато шуму при роботі. І цим критеріям відповідають всі моделі, що входять у серію BUSINESS PRO, які можна використовувати для вирішення найрізноманітніших завдань у сфері бізнесу та освіти.

Комп'ютер BRAIN BUSINESS PRO B500 (B550.01 win7 pro) - Типовий представник серії. Ця модель відрізняється не занадто високою, але цілком достатньою для щоденного використання, продуктивністю. У ній немає нічого зайвого, все дуже просто і зручно. Систему можна охарактеризувати як відмінно збалансовану. Важливо, що збірку системи виробляли фахівці, які добре знають свою справу і ретельно підбирали всі комплектуючі - цим досягається висока стабільність роботи.

В основі комп'ютера - 2-ядерний процесор Intel Celeron G550, працює на частоті 2,4 ГГц. Об'єм ОЗУ складає 4 Гб DDR3 1333 МГц. Для зберігання даних використовується високошвидкісний жорсткий диск, ємністю в 500 ГБ (частота обертання шпинделя - 7200 об / хв, об'єм буфера - 16 МБ). Що ж стосується відеопідсистеми, то за роботу з графікою відповідає адаптер Intel HD Graphics. Ігри він «витягнути» не в змозі, але ж і комп'ютер не відноситься до розряду ігрових. Для роботи з компакт-дисками наявна привід DVD + /-RW.

компьютер BRAIN BUSINESS PRO B500

Корпус комп'ютера характеризується простими прямокутними формами, він не буде «випадати» з робочої обстановки офісу. Для зручності роботи на передню панель винесені два USB-порту і 3,5-мм роз'єм для навушників з мікрофоном. При необхідності користувач може самостійно доповнити комп'ютер всім необхідним - у корпусі для цього достатньо місця.

Оскільки система відноситься до бізнес-сегменту, то і поставляється вона з передвстановленою ОС Windows 7 Professional, яка недарма вважається ідеальним рішенням для роботи.

Комп'ютер протестований і готовий до роботи відразу ж після покупки. Вам залишається лише підібрати до нього найбільш зручні для вас монітор, клавіатуру і мишу. Компанія надає гарантію на термін  36 місяців.

BRAIN BUSINESS PRO B500 рекомендується до покупки широкому класу користувачів. Це відмінне рішення для дому та офісу, для роботи і навчання.

08.08.2013 5
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!