За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Kenko Reflex Lens 400mm f/8: катадіоптричні телеоб'єктив для Макро

img

Якщо ви не поважаєте низькосортні телеоб'єктиви, а на «фірму» у вас грошей немає, придивіться до дзеркально-линзовой оптиці від. Об'єктив Reflex Lens 400mm f / 8 виділяється на тлі інших довгофокусних «стекол» компактним розміром, вагою (340 г) і вартістю.

Завдяки кріпленню T-Mount (різьбове з'єднання) його можна прикрутити до будь камері зі змінною оптикою (Pentax K / Nikon F / Micro-Four Thirds / Canon EF, EF-S / Sony NEX, Alpha). Правда в цьому випадку буде потрібно відповідний перехідник.

Використання в конструкції об'єктива схеми лінз із застосуванням дзеркал істотно вплинуло на зниження габаритів, а відсутність автофокусними мотора і стабілізатора відбилося на вартості.

Kenko Reflex Lens 400mm f / 8

Зменшення хроматичної аберації обумовлено оптичною схемою, яка складається з не великого кількості лінз (6 елементів / 2 групи). Світлосила в об'єктиві постійна (f / 8), а фокусування наводиться вручну з плавним поворотом кільця. Хід у кільця фокусування великий, але ж і фокусна відстань не маленьке (400 мм).

Об'єктив придатний для будь-яких жанрів зйомки. Наприклад, знімаючи «Макро» ви отримаєте фото об'єкта 1: 2,5 при фокусуванні з 1,15 см, що дає пристойний результат. А при зйомці космічних об'єктів йому взагалі немає рівних.

Висновок

Об'єктив Kenko Reflex Lens 400mm f / 8 неймовірно гарний: невелика вага і габарити, велика фокусна відстань.

На нього можна знімати наземні об'єкти і небесні тіла, завжди отримуючи прекрасні фотографії. При використанні відповідних перехідників він підійде для будь-якої фотокамери зі змінними об'єктивами, правда, фокусна відстань буде змінюватися відповідно розміру матриці. Не варто також забувати про більш ніж доступною ціною «скла».

20.08.2014 9
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!