За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Камера SAMSUNG VG-STC3000: очі вашого Smart TV

img

Сьогодні багато сучасні телевізори дозволяють спілкуватися за допомогою Skype. Ось тільки можливість ця обмежується виключно голосовими дзвінками, через відсутність вбудованої веб-камери, такий як SAMSUNG VG-STC3000.

Камера має матрицю в 5 Мп і здатна забезпечити якісне зображення високої чіткості (HD, 1280х720 пікселів) з частотою в 30 кадрів/сек. Кут огляду при цьому становить 65,5 градусів. Передбачена також можливість 2-кратного цифрового збільшення. Два вбудованих високочутливих мікрофону забезпечать якісну передачу навіть дуже тихих звуків.

Камера SAMSUNG VG-STC3000

Можливості даної камери не обмежуються тільки відеодзвінками. Підключивши її, власники Smart TV отримають можливість управління пристроєм жестами. З'являється також можливість використання телевізора як віртуального дзеркала, що оцінять всі, хто займається фітнесом будинку. До того ж камера іноді може бути задіяна в деяких додатках.

Камеру можна закріпити безпосередньо на самому телевізорі або встановити окремо. Її конструкція з двома шарнірами забезпечує установку об'єктива під будь-яким кутом. У разі ж коли в ній немає необхідності, досить буде просто опустити спеціально призначену для таких випадків шторку.

Камера SAMSUNG VG-STC3000

Для підключення використовується звичайний роз'єм USB. Цю камеру можна використовувати з багатьма популярними моделями плазмових і LCD-телевізорів, випущених після 2011 року.

Висновок

Камера SAMSUNG VG-STC3000 стане справжньою знахідкою для власників телевізорів цього корейського виробника, серйозно розширивши функціональні можливості пристрою як в додатках і сервісах, так і в іграх.

25.11.2013 57
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!