За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

HP X4000 (A0X35AA): бездротова лазерна мишка для будь-яких поверхонь

img

Комп'ютерна миша HP X4000 (A0X35AA) відрізняється від своїх хвостатих побратимів на ринку привабливим дизайном, ергономічною формою і здатністю працювати на самих різних поверхнях, і підходить для вирішення найрізноманітніших завдань як для роботи з десктопом, так і з ноутбуком.

Для підключення маніпулятора використовується мініатюрний USB-приймач, що працює на частоті 2,4 ГГц. Максимальна дальність підключення при цьому може становити 10 метрів. Мишка працює від двох звичайних АА-батарейок, термін служби яких може досягати 30 місяців (на цей показник впливають самі різні фактори).

Лазерний сенсор з здатністю 1600 dpi дозволяє використовувати її на самих різних поверхнях, без втрати точності наведення курсору.

мышь HP X4000

Що ж стосується зовнішнього вигляду, то дана модель відрізняється привабливим дизайном. Завдяки ергономічній формі, вона буквально лягає в руку. Кнопки натискаються легко і практично беззвучно. Також не виробляє шуму і коліщатко прокручування. Вага мишки становить 122 грама, так що вона в міру легка.

Крім чорного кольору в продажу також є моделі в інших кольорах, і з нанесеним на кнопки візерунком.

Висновок

HP X4000 (A0X35AA) - Це приклад досить компактного і зручного в роботі маніпулятора, який однаково добре підійде для виконання щоденних завдань.

 

Завдяки чутливого лазерному сенсору ця мишка відчуває себе відмінно на різних поверхнях: від столу до килима і навіть скла.

13.09.2013 76
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!