За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

GoClever DVR HD Wide (GCDVR01): цифровий спокій і впевненість на дорозі

img

Активізація шахраїв на автомобільних дорогах стала для водіїв приводом замислитися про свою правову безпеку в дорозі. Тому індустрія портативної електроніки швидко відреагувала на щойно з'явившийся попит диво-пропозицією в особі відеореєстратора, як у випадку з GoClever DVR HD Wide (GCDVR01), що дозволяє записувати відео зі звуком. 

 

На перший погляд цей девайс здається звичайним пристроєм, яке здатне вести безперервну запис протягом усього вашого шляху проходження, але це далеко не так. Конструкція відеореєстратора розроблена так, що ви можете регулювати його як вертикально, так і горизонтально, а кріпиться DVR HD Wide до лобового скла на вакуумній присосці практично намертво. Найбільший інтерес в цьому гаджеті представляє його камера, яка виготовлена ​​із застосуванням CMOS-матриці і здатна записувати відео в дозволі до 1280x960 пікселів (320x240, 640x480, 720x480) з частотою 29 кадрів в секунду і кутом огляду в 120 0. Подібного функціоналу немає навіть у подібних пристроїв такого іменитого виробника на цьому ринку як Genius.

 GoClever DVR HD Wide

Вся відеозапис ведеться на знімну карту пам'яті формату SD об'ємом до 32 Гб з можливістю розбивки на ролики по 2, 5, 15 хвилин. Передача даних на ПК здійснюється за допомогою mini USB кабелю. Цікаво, що дана модель вміє не тільки знімати, але і записувати досить якісний звук при цьому. Дана опція допоможе вам у разі вирішення судових спорів не тільки з звичайними громадянами, а й з представниками закону, які вже навчилися не попадатися в кадр відеореєстратора.

Пристрій оснащений відкидним 2,5 "TFT-дисплеєм, що дозволить в терміновому порядку переглянути фрагмент ДТП. У нічний час якісний запис під час прямування забезпечують шість інфрачервоних світлодіодів. Харчується відеореєстратор GoClever DVR HD Wide від вбудованого акумулятора ємністю 820 мАг (Nokia BL-5B) або автомобільного зарядного пристрою.

 GoClever DVR HD Wide

Підводячи короткий підсумок, з упевненістю можна заявити, що в наш час придбання відеореєстратора рекомендовано всім власникам автомобілів, незалежно від шляху вашого слідування. GoClever DVR HD Wide (GCDVR01) гарантує вам якісну автомобільну хроніку в HD дозволі і відмінним звуком під час усього перебування в дорозі, що вигідно відрізняє його від конкурентів на ринку.

24.04.2013 50
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!