За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

DVD ± RW LiteOn DS-8A9SH-01: самий економний оптичний привід для ноутбука

img

Як показує практика, першим пристроєм, який виходить з ладу в ноутбуці, є оптичний привід, тому завжди існує попит на доступну і надійну альтернативу. На сьогоднішній день на ринку комплектуючих представлено безліч варіантів, але виходячи з постулату «ціна / якість» хочеться виділити DVD ± RW LiteOn DS-8A9SH-01.

 DVD ± RW LiteOn DS-8A9SH-01

Отже, оптичний привід LiteOn DS-8A9SH-01 - це універсальний пристрій для зчитування і запису даних на оптичні носії, основними перевагами якого є бездоганна якість зборки, вбудована система Error-Free (дозволяє читати диски з помилками), підтримка технології захисту від спустошення буфера і технології інтелектуального регулювання швидкості читання / запису. Асортимент підтримуваних оптичних носіїв досить великий і включає в себе диски форматів CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD + R, DVD-RW, DVD + RW, DVD-R DL, DVD + R DL, DVD-RAM. При цьому швидкість читання для дисків CD досягає 24х, а для DVD - 8х, що забезпечує комфортні умови відтворення мультимедійного контенту будь-якого рівня складності, без гальмування, зависань та інших «неприємностей». Швидкість запису даних для кожного виду носіїв також варіюється: для дисків формату CD-R, CD-RW вона становить 24x, DVD-R, DVD + R, DVD + RW - 8x, DVD-RW, DVD-R DL, DVD + R DL - 6x, DVD-RAM - 5x. Подібна «всеїдність» у виборі носіїв і широкий діапазон швидкостей запису може придатися для любителів дрібного тиражування, наприклад фотографам та операторам, які займаються професійною зйомкою різних урочистих заходів.

 

Все вищесказане свідчить про те, що за сукупністю ціни, якості та функціональності, оптичний привід LiteOn DS-8A9SH-01 можна сміливо можна віднести до числа найкращих серед доступних, практичних і надійних комплектуючих для всієї лінійки 14-17 "ноутбуків. Цей факт робить пристрій вельми популярним не тільки серед користувачів, які звикли самим «ладити» свій ноут, але і серед сервісних і ремонтних центрів.

26.03.2013 134
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!