За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Домашний кинотеатр SONY DAV-DZ690M: кристально чистий звук і неперевершена якість відео

img

Кіно завжди було одним з найулюбленіших видів мистецтва у населення, тому походи в кінотеатри стали звичним видом проведення часу. Однак постійно зростаючі ціни на квитки і їх нестача у касах змушують багатьох замислитися так чи доступно сьогодні кіно для народу. Компанія Sony прагне змінити ситуацію, що створилася на краще, пропонуючи пересічному споживачеві свій черговий шедевр - домашній кінотеатр DAV-DZ690M.

 

SONY DAV-DZ690M - це згуртований тандем, що складається з функціонального плеєра і акустичної системи BRAVIA 5.1, що відкриває користувачеві неймовірно чистий і потужний звук. DVD-плеєр підтримує основні формати мультимедіа контенту: MPEG4, VCD, SACD (відео), WMA, MP3 (аудіо), JPEG (фото). Цього більш ніж достатньо для комфортного відтворення більшості DVD дисків.

  SONY DAV-DZ690M

Вбудована функція караоке буде як ніколи до речі для проведення веселих вечірок з друзями. Варто відзначити наявність в пристрої FM-тюнера з функцією RDS і достаток комунікаційних портів, серед яких окрему увагу заслуговують USB 2.0 і HDMI, які значно розширюють функціональне застосування DVD плеєра. Так, USB порт дозволяє досить просто обмінюватися інформацією, що сприяє миттєвому оновленню та поповненню відтвореного мультимедіа контенту.

 

Найбільш приємною і настільки очікуваної в домашньому кінотеатрі від SONY є його акустична система. Вона складається з 6 елементів - п'яти фронтальних і одного тилового динаміка потужністю по 144 Вт, а також сабвуфера на 280 Вт Чистий і потужний звук система видає завдяки 24-бітному цифровому підсилювачу S-Master, який забезпечує 1000 Вт кришталево чистого об'ємного звуку, що є стандартом для справжнього кінотеатру.

 

Загалом, домашній кінотеатр SONY DAV-DZ690M - це чудова платформа, на основі якої ви можете створити чудову мультимедіа зону у себе вдома з незрівнянним об'ємним звуком, стильною і продуктивної акустичною системою і досить простим управлінням. Традиційно продукція Sony не залишає шансів критикам, а тому можна чути лише радісні вигуки задоволених користувачів серед яких можете опинитися і ви. 

21.03.2013 3
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!