За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

CoolerMaster R4-BM8S-30PK-R0: відмінна основа для побудови тихої і ефективної системи охолодження

img

Хороша система охолодження повинна бути не тільки ефективною, а й тихою, інакше нормальне користування комп'ютером буде просто неможливо. Тому для її побудови потрібно використовувати дійсно якісні вентилятори, здатні витримувати хороший баланс між рівнем шуму і повітряним потоком, як у випадку з моделлю CoolerMaster R4-BM8S-30PK-R0.

Маючи розміри 80x80x25 мм, з підшипником ковзання, цей вентилятор спочатку призначався для установки на процесорний кулер Hyper 101. Швидкість його обертання регулюється в широких межах від 800 до 3000 об / хв. Рівень шуму при цьому становить 13 - 28 дБ. Напруга живлення становить 12 В, у той час, як максимальне енергоспоживання не перевищує 3.12 Ватт.

Вентилятор CoolerMaster R4-BM8S-30PK-R0

Вентилятор не тільки тихий і ефективний у роботі, але відрізняється також і високої надійністю - заявлений час напрацювання на відмову складає цілих 40 000 годин. Тобто більше чотирьох з половиною років безперервного використання.

У комплекті з вентилятором поставляються антивібраційні прокладки, які роблять рівень шуму ще нижче.

Висновок

Вентилятор CoolerMaster R4-BM8S-30PK-R0 - Це відмінний компонент для побудови тихою та ефективної системи охолодження. Так що незалежно від того, вирішите ви використовувати його окремо або ж в якості доповнення до процесорного кулера Hyper 101, тиша при роботі комп'ютера вам гарантована.

26.09.2013 182
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!