За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

CoolerMaster BC 120 LED (R4-BCBR-12FB-R1): Самий потужний і безшумний кулер для корпуса ПК

img

Кілька років тому «технарі» одного із сервісних центрів зіткнулися з невідомою раніше поломкою комп'ютера. Користувач скаржився, що даний пристрій (з етичних міркувань не будемо згадувати торгову марку) несподівано вимикається при перегляді відео. Як виявилося, комп «потух» при перегріві процесора і його господареві замість лагодження запропонували ... придбати недорогий корпусний кулер. Чи потрібен він особисто вашому комп'ютеру - вирішувати вам, а поки що зверніть увагу на новинку кулера для корпуса BC 120 LED від іменитого виробника компанії CoolerMaster. Пристрій в першу чергу орієнтовано на використання в якості заміни штатних вентиляторів ПК, і покликане значно знизити рівень шуму персонального ПК.

Модель CoolerMaster BC 120 LED (R4-BCBR-12FB-R1) компактна (120 x 120 x 25 мм) і досить симпатична з заспокійливою підсвічуванням синього кольору. Індивідуальності влаштуванню додають 4 яскравих світлодіода і абсолютно прозорий корпус з пластика, через який видно всі «нутрощі» пристрою.

CoolerMaster BC 120 LED (R4-BCBR-12FB-R1)

Компанія CoolerMaster оснастила даний кулер потужним вентилятором, який відмінно справляється з охолодженням системи за рахунок подачі потужного потоку повітря при малій швидкості обертання крильчатки. Така особливість BC 120 LED сприяє більш ефективному відведенню тепла виділяється пристроями і зниження рівня шуму в цілому.

Так що, як бачите, значимість вентилятора аж ніяк не перебільшена. CoolerMaster BC 120 LED (R 4 - BCBR -12 FB - R 1) усуне непотрібне тепло від розігнаного процесора, і тим самим, збільшить продуктивність вашого ПК. Цей пристрій сертифіковано в Україні і повністю відповідає всім вимогам ROHS по захисту навколишнього середовища, що теж важливо.

05.04.2013 361
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!