За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

CHIEFTEC CM-09B-500GPA: практичний корпус для офісного або домашнього ПК

img

Користувачам, які потребують простому, але дуже зручному і практичному комп'ютерному корпусі, обов'язково потрібно ознайомиться з моделлю CHIEFTEC CM-09B-500GPA. Це відмінне рішення для офісних або домашніх комп'ютерів різної продуктивності.

Маючи форм-фактор Minitower, даний корпус дозволяє розмістити в собі практично будь-яку модель материнської плати (mATX, ATX), а також до 4-х 3,5-дюймових накопичувачів (3 внутрішніх і один зовнішній) і 3-х оптичних приводів. Для простоти установки перших передбачений спеціальний знімний кожух. Установку ж оптичних приводів можна робити без викрутки, за допомогою спеціального безгвинтового кріплення.

Корпус CHIEFTEC CM-09B-500GPA

Максимальна довжина відеокарти при цьому може складати 280 мм, чому відповідає переважна більшість представлених на ринку моделей. Що ж стосується кулерів для процесорів, то їх максимальна висота не повинна перевищувати 155 мм.

На передній панелі корпусу розмістилися всі необхідні роз'єми: 2x USB2.0 і 2х 3,5-мм роз'єму для навушників і мікрофону.

Система охолодження може складатися з 92-мм вентилятора на задній панелі, 120-мм вентилятора на передній панелі і двох 120-мм вентиляторів на бічній панелі. Всі вентилятори купуються окремо.

Корпус CHIEFTEC CM-09B-500GPA

Корпус CHIEFTEC CM-09B-500GPA має розміри 456x190x420 мм при вазі 6,63 кг (без блоку живлення, купованого окремо). Що ж до його зовнішнього вигляду, то він відрізняється строгістю, завдяки якій буде відмінно виглядати в будь-якій обстановці.

Висновок

Корпус CHIEFTEC CM-09B-500GPA - Це відмінне рішення для збірки досить продуктивного комп'ютера, який отримає в результаті стильний зовнішній вигляд і якісну систему охолодження.

05.09.2013 1
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!