За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Canon EF 85mm F1.8 USM: оптика з багаторічною історією

img

   За 22 роки свого існування EF 85mm обзавівся безліччю двійників 85-го формату від сторонніх виробників та власного виробництва. Як, наприклад дорогущий Canon EF 85mm F / 1,2, і «лінзи» від Samyang f / 1,4 або ж Sigma. Але, фотографи все ж віддають перевагу оригінал.

   Що ж викликало таку популярність? Звичайно фокусна відстань в 85 мм, і він може називатися помірним «тельовіком», «портретником», а так само він є светосильной «оптикою», і всі вони виправдані на увазі своєї сумісності з камерами формату Full Frame, APS-C (136 мм ) і APS-H (110 мм).

   До того ж перехід з аматорської камери на повнокадрову НЕ буде хворобливим, адже EF-кріплення підійде для всіх фотокамер від Canon.

   Об'єктиву відповідають так само ряд особливостей, першою з яких є USM-мотор, з швидким проходженням діапазонів від 0,85 м до нескінченності. При цьому лінзи не обертаються, що дозволяє безперешкодно використовувати насадки і фільтри.

Canon EF 85mm F1.8 USM 

    Наступним достоїнством «оптики» є апертура (f / 1,8 - f / 22), за допомогою якої можна розмити фон, отримати чудову боке і зробити знімок різким з мінімальним ГРИП.

    Перемикач AF / MF і кільце ручного доведення фокуса істотно полегшують отриманню якісних і різких знімків.

    Bисновок

   EF 85mm зібраний має ряд переваг: металевий байонет, корпус без люфтів, якісні лінзи.

   Але головне, це його вартість, адже якість знімків відповідає L-оптиці, яка може розорити, жодного фотографа.

23.10.2014 45
Пов'язані товари
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!