За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

BRAIN BASIC C100: працювати і вчитися з цим комп'ютером стане ще простіше

img

Коли виникає питання з приводу покупки ноутбука або комп'ютера, то в першу чергу варто подумати над тим для яких цілей вам потрібно це пристрій. Стаціонарний ПК BRAIN BASIC C100 (C145.07 win7 no ODD), при своїй подібною вартості звичайно не візьмеш з собою у відпустку, але в іншому він покладе на лопатки навіть самі продуктивні дорогі лептопи.

 

Комп'ютер BRAIN BASIC C100 - це високотехнологічне рішення, яке ідеально підходить для навчання і офісної роботи, в стильному чорному корпусі. За продуктивність всієї системи відповідає центральний процесор AMD SEMPRON LE-145 2800 МГц, що забезпечує відмінну потужність та енергоефективність системи.

BRAIN BASIC C100

Допомога в обчисленнях представленому ЦПУ надає 2 ГБ DDR3 RAM, що дозволяє цілком комфортно працювати в середовищі встановленою ОС Windows 7 Home Basic. Підтримка графічного режиму забезпечується за рахунок вбудованої в північний міст відкритий GF7025 + NF630i. Її продуктивності з лишком вистачить для роботи в офісних додатках, перегляді відео, однак, якщо ж ви захочете пограти в тривимірні сучасні ігри, потрібно буде встановити більш потужну графічну карту.

 

Для зберігання особистих даних в «системнике» встановлено жорсткий диск на 500 ГБ 7200 rpm. Серед комунікаційних інтерфейсів варто відзначити наявність Gigabit LAN і 4 USB 2.0 для підключення периферійних пристроїв. А ось забезпечення електроенергією всіх системних компонентів покладено на потужний, як для даної моделі, блок живлення з можливістю навантаження до 400 Вт        

 

У підсумку, комп'ютер BRAIN BASIC C100 показав себе як досить продуктивне і разом з тим доступне рішення для дому та офісу з на базі новітніх енергоефективних комплектуючих, до того ж за дуже привабливою вартості.

20.05.2013 58
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!