За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Бездоганна продуктивність з NVIDIA ® GeForce GTX 780 і ​​GTX 770

img

Нова відеокарта GeForce GTX 780 знаменує собою еволюцію в області ігрової продуктивності, постійно забезпечуючи блискавично швидкий, плавний і тихий ігровий процес. Вона відмінно пристосована для роботи з сучасної ігрової технологією GeForce Experience ™ для оптимізації драйверів і налаштувань одним кліком, а також з технологіями NVIDIA ® PhysX ® і TXAA ™ для плавною і чіткої графіки.

Лідируюча карта 700-й серії бездоганна з технічної точки зору в якості наступника GeForce GTX 680, але перевершує всі мислимі очікування щодо розгінного потенціалу.

1

GTX 780 видає дуже високу продуктивність, практично аналогічну видаваної сучасними двопроцесорний відеоприскорювачами, що дозволяє комфортно грати, виводити зображення на 3-4 монітора за умови гарної якості 3D-графіки.

GeForce ® GTX 770 нового покоління - це ще більш висока продуктивність. Відеокарта була створена з нуля для забезпечення високошвидкісного і суперплавного ігрового процесу на ПК.

GeForce GTX 780
GeForce GTX 780
GeForce® GTX 770
GeForce® GTX 770

Вона підтримує унікальну ігрову технологію NVIDIA GPU Boost 2.0, яка забезпечує її продуктивність. Справжню продуктивність. З GTX 770 ніщо не перешкодить вам кинути виклик і здобути перемогу в найвимогливіших іграх.

Випробуй бездоганну продуктивність з новими відеоприскорювачами NVIDIA ® GeForce GTX 780 і GTX 770.

10.12.2013 3
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!