За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

BENQ MX503: кращий вибір проектора для дому, офісу і школи

img

Тайванська компанія BENQ вже давно відома як виробник не лише цифрової фототехніки, але і високоякісної теле-і відеоапаратури, як у випадку з моделлю проектора MX503, який відмінно підійде в ролі домашнього кінотеатру або офісного проектора для невеликих приміщень.

 

У комплект проектора входить кабель живлення, VGA-кабель, пульт ДУ з елементами живлення та керівництво користувача на CD.

 

BENQ MX503 заснований на технології DLP, що дозволяє при тій же роздільній здатності отримати менш «зернисте» і більш контрастне зображення з глибоким чорним кольором. Фізичний дозвіл складає 1024х768 при співвідношенні сторін 4:3, Радує, що розмір діагоналі може становити від 1 до 7.6 м. Це дозволяє налаштувати розмір картинки без втрати чіткості і уникнути проблем з установкою в офісі чи школі.

 проектор BENQ MX503

Достатня яскравість зображення на екрані забезпечується лампою в 2700 люмен (ANSI). Варто відзначити, що ресурс лампи, дворазово перевищує такий в інших подібних пристроях - 6500 годин, при використанні режиму Smart ECO. Передача кольорів картинки становить 1070 млн., що більше ніж у більшості існуючих проекторів, а контрастність - 13000:1. Наявність технології BrilliantColor робить зображення дивно яскравим і насиченим, за рахунок підвищення рівня напівтонів.

 

Модель MX503 виконана для максимального комфорту користувачів, особливо у навчальній аудиторії. Режим Eco Blank дозволить викладачеві або учаснику конференції тимчасово відключати зображення на екрані, щоб не відволікати увагу слухачів або учнів. А в режимі Smart Eco проектор автоматично регулює яскравість лампи, тим самим продовжуючи термін її служби та зменшуючи споживання енергії. Крім того, девайс підтримує технологію 3D, а для повноцінного перегляду необхідно лише придбати стереоокуляри, відповідний контент і потужну відеокарту.

 проектор BENQ MX503

Висновок

 

Як бачите. компанії BENQ знову вдалося випустити на ринок не просто набір характеристик у глянцевому коробочці, а що стоїть проектор , з яким комфортно працювати як вдома, так і в невеликих офісах або аудиторіях.

 

BENQ MX503 в першу чергу варто порекомендувати керівникам невеликих компаній для проведення презентацій, або ж використовувати його в якості справжнього домашнього кінотеатру, а завдяки своїй екологічності він може бути застосований в школах та інших навчальних закладах, що стане відмінним доповненням для проведення уроків та лекцій.

16.07.2013 6
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!