За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ASUS EA-N66 Wi-Fi: блакитна «піраміда» зі швидкістю передачі даних до 450 Мбіт/с

img

Сьогодні існує досить багато способів побудови бездротової мережі, здатної забезпечити високу швидкість передачі даних. Наприклад, задіяти двохдіапазонний бездротової Ethernet-адаптер ASUS EA-N66. Пристрій здатний працювати в обох частотних діапазонах Wi-Fi (2.4 ГГц, 5 ГГц). При цьому швидкість передачі даних може досягати до 450 Мбіт/с у кожному з них.

Такий адаптер дозволить забезпечити бездротовим інтерфейсом Ethernet-сумісний пристрій - комп'ютер, ігрову консоль, «розумний» телевізор, медіаплеєр. Його можна використовувати також і в якості точки доступу або повторювача (Для збільшення радіусу дії бездротової мережі).

адаптер ASUS EA-N66

Перш за все, це пристрій привертає до себе увагу своїм дуже незвичайним, навіть екстравагантним дизайном. Воно має форму трикутної піраміди (розміром 122x111x62 мм), яка підсвічується блакитним світлом. Творці попрацювали навіть над упаковкою, це не просто прямокутна картонна коробка, а щось, за формою нагадує кристал, зроблений з прозорого пластику. Всередині упаковки можна знайти сам пристрій, мережевий адаптер, а також мережевий кабель і документацію.

Налаштування пристрою здійснюється за допомогою веб-інтерфейсу з яким впорається навіть починаючий користувач, адже все робиться в пару кліків.

Наявність спеціальних кріплень дозволить підвісити ASUS EA-N66 на стіну.

Висновок

Незвичайний адаптер ASUS EA-N66 забезпечить вам впевнену трансляцію потокового відео, і ігрового процесу в онлайн без будь-яких «лагів», з хорошою швидкістю передачі даних і захистом каналів, що не зайнявши при цьому багато місця.

11.10.2013 136
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!