За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Apple TV A1427 (MD199SO / A): третя генерація «яблучних» медіаплеєрів з iCloud

img

Компанія Apple не перестає дивувати користувачів своїх товарів і робить все, щоб вони отримували максимум задоволення від простоти і універсальності «яблучних» мультимедіа пристроїв. Медіаплеєр Apple TV A1427 (MD199SO / A) наочно демонструє ту легкість, з якою можна поринути в світ мультимедіа і насолодитися улюбленими фільмами і музикою.

 

Механізм роботи пристрою досить проста - підключіть шнур живлення і забезпечте приставці доступ в Інтернет. Все інше зробить за вас фірмовий сервіс Apple TV. У даній моделі також реалізована підтримка хмарного сховища iCloud, що дозволить вам насолоджуватися особистим архівом мультимедіа контенту.  

 

Серцем всієї цієї системи є процесор Apple single-core A5, який чудово справляється з усіма завданнями, пов'язаними з обробкою мультимедіа.

 Apple TV A1427 (MD199SO/A)

Технічні можливості Apple TV A1427, незважаючи на його компактні розміри досить вражаючі: комунікаційні порти приєднуються до будь-якого сучасного телевізора за допомогою кабелю HDMI, а потік контенту можна передати на ТБ за допомогою Wi-Fi як з iPad, iPhone, так і з MacBook. Крім цього варто відзначити наявність більш надійного мережного інтерфейсу Fast Ethernet. Підключення бездротової клавіатури Apple відбувається через Bluetooth, так як це дозволяє більш комфортно працювати з такими популярними відео і фотохостинг як YouTube, Vimeo і Flickr. Не забули в Купертіно і про функціональний роз'єм microUSB.

 

Apple TV A1427 можна назвати «мультиформатним» пристроєм завдяки підтримці H.264, MPEG-4, Motion JPEG, HE-AAC, AAC, MP3, Audible, Apple Lossless, AIFF і WAV. Приставка вміє розпізнавати такі графічні формати як JPEG, GIF і TIFF, тому всі цифрові фото можна переглядати на широкому екрані телевізора у високій якості.

 

Загалом новий медіаплеєр Apple TV A1427 (MD199SO / A) перетворить звичайний телевізор в щось більше і грандіозне, дозволивши вам по повною мірою насолодитися будь-яким мультимедіа контентом на великому екрані в Full HD якості з неперевершеним об'ємним звучанням 5.1.

20.03.2013 40
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!