За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

АНОНС: Windows 10 з'явиться вже цього літа

img

Софтверний гігант компанія Microsoft у своєму блозі заявила про випуск нової версії операційної системи Windows 10. Очікується що вже цього літа користувачі зможу перейти на «десятку».

Зокрема в заяві Майерсон йдеться про важливість китайського ринку для компанії Білла Гейтса. Так стало відомо корпорація уклала угоду з Lenovo і Tencent, що дозволяє власникам навіть піратських копій ОС оновиться абсолютно безкоштовно.

Також нагадаємо, Microsoft також пообіцяла безкоштовний перехід користувачам з Windows 7 і Windows 8 протягом року після запуску, тобто аж до літа 2016 року.

Презентація ОС Windows 10 відбулася наприкінці січня. В ході цього заходу була продемонстрована робота голосового помічника Cortana, який покликаний допомогти користувачеві в пошуку необхідної інформації в інтернеті, а також робота офісних додатків, окуляри віртуальної реальності Microsoft HoloLens і Windows Holographic для створення голограм, інтеграція «осі» з консоллю Xbox One.

презентація Windows 10

«Десятка» стане доступна одночасно в 190 країнах на 111 мовах світу. Проте точна дата запуску Windows 10 поки не названа.

Читайте також статтю на тему: Facebook запускає в Messenger сервіс грошового переказу

18.03.2015 0
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!