За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

АНОНС: KINGMAX Sycret Text: карта пам'яті microSD з функцією шифрування даних

img

Тайванська компанія KINGMAX випустила карту пам'яті формату microSD, що забезпечує безпеку зберігання даних на мобільних пристроях. Мова йде про KINGMAX Sycret Text.


Шифрувати дані мапі допомагає спеціальне однойменний додаток Sycret Text, яке можна завантажити з магазину Google Play. Флеш-карта має 32-бітний чіп і сертифікат безпеки Common Criteria EAL 5+, що забезпечить шифрування за військовим стандартам RSA 2048 / TRNG / AES-256. І це не дивно, адже новинка успішно пройшла випробування в Американському Національному Інституті Стандартів і Технологій. З KINGMAX Sycret Text ви зможете зберігати комерційну інформацію, розробку секретних проектів та конфіденційну інформацію особистого характеру об'ємом 4 ГБ, 8 ГБ або 16 ГБ.

KINGMAX выпустила карту памяти Sycret Text с функцией шифрования данных


Sycret Text дозволить вам зашифрувати будь-які файли, документи, папки, фото і відеоархіви. Цікаво, що всі операції з шифрування походячи на самій карті без участі будь-яких серверів, що значно захищає від злому, на відміну від програмних методів.


Ви можете також відправляти зашифровані дані в хмарні сховища Dropbox і Google Drive. А завдяки тому, що ключ шифрування і зашифрована інфа зберігаються безпосередньо на карті KINGMAX Sycret Text, то при зміні мобільного пристрою вам не доведеться перешіфровавать файли заново.


Ще однією корисною фичей карти пам'яті Sycret Text є обмін зашифрованими SMS повідомленнями. При цьому в звичайному додатку такий зашифрований текст буде являти собою нескладний набір символів.

                                                                                                           ОБЕРИ КАРТУ ПАМ'ЯТI

14.05.2015 1
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!