За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

ACER IWB 77-S02: інтерактивна дошка майбутнього - кращий вибір вчителя

img

Нинішніх школярів вже не зацікавиш радіоприймачем, смастеренним із сірникових коробок, так як інформацію вони звикли отримувати з комп'ютерів і мобільних телефонів. Тому не дивно, що на екрані портативних пристроїв малюки часто помічають те, що дорослі розгледять лише з третього разу.

Враховуючи цю особливість дитячого мислення, компанія Acer розробила інтерактивну дошку IWB 77-S02, яка спрямована на розкриття в учнів творчого потенціалу, і дозволить виявити всі приховані таланти, разнообразив при цьому звичні заняття в школі. Погодьтеся, що набагато цікавіше вивчати теорему Піфагора за допомогою «розумної» дошки, ніж вдивлятися в дрібний шрифт підручника з геометрії.

ACER IWB 77-S02 (JZ.JBG00.006) ACER IWB 77-S02 (JZ.JBG00.006)

Однією з основних особливостей новинки є її гігантський розмір екрану - 77 "діагональ робочої поверхні дошки (195,6 см) з роздільною здатністю 600 dpi і спеціальне покриття антивідблиску поверхню стануть оптимальним варіантом для дитячих очей.

Для зручності сучасного вчителя в моделі передбачено безліч непомітних, але важливих дрібниць. Наприклад, через USB-порт до ACER IWB 77-S02 підключається мікроскоп, цифровий фотоапарат і навіть відеокамеру. А спеціальне програмне забезпечення дозволяє перетворювати великі літери в друковані, працювати з текстами, аудіо-і відеозаписами та багато іншого. Дошка не просто відображає те, що відбувається на комп'ютері, а дозволяє вчителю в інтерактивному режимі вносити правки, робити позначки і коментарі за допомогою двох маркерів L7 йдуть в комплекті. Всі зроблені записи зберігаються у пам'яті пристрою та можуть бути використані і на наступному уроці.

Залишилося тільки додати, що конструкція ACER IWB 77-S02 досить надійна і не містить ніяких елементів, які можуть загубитися або зламатися у процесі експлуатації. А враховуючи стійкість цієї інтерактивної дошки до подряпин і ударів, її можна сміливо рекомендувати для роботи в самому активному дитячому колективі.

20.03.2013 8
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!