Перевірте написання, чи введіть найближчий до вас
BRAIN-БЛОГ
Ряди бізнес-ноутбуків останнім часом рідшають - користувачі воліють пристрої потужніший і помоднее, і виробники, звичайно ж, намагаються їм догодити. Так що діловій людині важко підібрати підходящий інструмент. Але в Lenovo вирішили цю дилему, представивши новий лептоп серії ThinkPad E531.
Ноутбук - типовий мінімаліст у всіх відносинах: скромний дизайн, стандартні габарити 377x240x25 мм / 2,44 кг.
Одна з найсильніших сторін E531 - клавіатура. Вона повнорозмірна, з блоком цифр, захистом від вологи, вражає своєю ергономічністю. Тачпад так само швидко реагує на натискання (5 торкань), працювати з ним одне задоволення. Пристрої для бізнесу рідко обходяться без маніпулятора і сканера відбитків пальців, адже це ступінь комфорту при роботі - один дотик і ви можете зайти в систему, з доступом до всіх даних без стомлюючої авторизації.
«Начинка» ThinkPad E531 повністю відповідає його класової приналежності. Літера «Е» в назві моделі вказує на те, що даний пристрій з розряду недорогих, тому і процесор тут відповідний - Pentium 2030M. Робоча частота двох його ядер не піднімається вище 2,5 ГГц. Також в наявності дискретна графіка GeForce GT 740M, RAM 4ГБ DDR3 і 1 ТБ на вінчестері. Правда з іграми дружба у лептопа не склалася - «пошпіліть» можна хіба що в торішні релізи.
Не поганий тут і дисплей, TFT-шний з 15,6 "(1366х768 пікселів). Показники яскравості і контрастності у нього середні, але чіткість зображення не поступається конкурентам. І це, мабуть, єдиний критерій, за яким ноутбук можна рекомендувати для перегляду кіно і мультимедіа. Покриття у нього матове, тому відблисків не буде.
Ноутбук поставляється без операційної системи, однак розробник передбачив масу програмних можливостей для забезпечення безпеки зберігання інформації, створення резервних копій, синхронізації з корпоративними серверами, шифрування даних, відновлення загублених файлів і доступу до «хмари» Lenovo.
Крім того, ThinkPad E531 став одним з перших ноутбуків, що підтримують технологію OneLink, яка представляє унікальний інтерфейс для підключення до док-станції через кабель живлення. Там розміщені додаткові аудіо-та відеопорти, USB v3.0, мережевий роз'єм, що працюють під час зарядки. Серед стандартних комунікацій: 2x USB v3.0, Mini DisplayPort, USB v2.0, VGA, Onelink, HDMI, LAN-порт, аудіороз'єм, картрідер і DVD-привод.
Логічно, що автономність у такого ноутбука повинна бути на вищому рівні. Ємності акумулятора 62 Вт * ч вистачає на 6 годин при повноцінній завантаженні девайса.
Висновок
Ноутбук Lenovo ThinkPad E531 створений для експлуатації в умовах офісу.
Його можливостей вистачить на організацію ефективного робочого процесу та дозвілля.
Ласкаво просимо
Ласкаво просимо
Дякуємо
за реєстрацію!
Вам нараховано
грн BrainUp
на бонусний рахунок
Угода
Помилка