За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Автомобільний навігатор Ergo 950 GSM: унікальний незамінний путівник для справжнього мандрівника

img

У наш час автомобіль потихеньку, але перестає бути розкішшю, і кількість особового транспорту у населення поступово збільшується. Цей процес нерозривно пов'язаний і з розширенням автострад, так як їх стає все більше і деколи у всіх цих розв'язках можна і загубитися. Однак тут вам на допомогу приходить технологія GPS, яка подарувала автолюбителям всього світу таке диво як навігатори. Яскравим прикладом такого технічного прогресу є Ergo 950 GSM - апаратний комплекс для автомобіліста з цілим рядом корисних програмних функцій.

 

Серцем 950-го навігатора є процесор Mediatek 3351 з чіпом GPS MTK MT3328 з 128 Мб оперативної пам'яті на борту. Вся необхідна навігаційна інформація відображається на 5 "сенсорному TFT-дисплеї з роздільною здатністю 800х480. Розмір екрану і функціонально насичена ОС Windows CE 5.0 дозволили виробникові оснастити пристрій не тільки основними додатками, але і мультимедіа складової. Тому Ergo 950 GSM з легкістю справляється з відео (WMV, MPEG, MPG, MP4, 3GP, ASF, AVI) і аудіо (WMA, MP3, WAV). Для зберігання даних в навігаторі передбачено 2048 Мб вбудованої пам'яті, яку можна збільшити завдяки підтримці карт пам'яті microSD. А для того, щоб сприйняття мультимедіа було максимально комфортним у влаштуванні крім динаміка передбачена також можливість підключення навушників через стандартний роз'єм 3.5 мм.

Ergo 950 GSM Ergo 950 GSM

Ще одним немаловажним атрибутом автомобільного навігатора Ergo 950 GSM є підтримка мереж GSM (це видно з його назви), так що ви ще зможете здійснювати дзвінки, відправляти повідомлення і переглядати веб-сайти прямо на екрані девайса.  

 

Однак найбільш цінним і функціонально важливим програмним продуктом для розглянутого пристрою є карти Navitel. Дані карти славляться своєю деталізацією, завжди актуальні і містять свіжу інформацію про затори на дорогах щодо обраного вами маршруту. Відображення шляху проходження відбувається в 3D-режимі, а голосові підказки і інтелектуальна побудова траєкторії руху роблять процес користування цим пристроєм ще більш комфортним.

 

Загалом, новий автомобільний навігатор Ergo 950 GSM є кращим вибором на ринку: він стильний і функціональний, містить безліч приємних доповнень і що особливо важливо найсвіжішу інформацію про ситуацію щодо шляху вашого слідування. Тому, куди б ви не направлялися, з цим навігатором вам гарантовані від автоподорожі тільки позитивні емоції. 

27.03.2013 4
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!