За вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте уточнити свій запит
Категорії:
Результати в категорії:
Замовити дзвінок

BRAIN-БЛОГ

Wacom Bamboo Stylus Duo (CS-110): універсальний стилус для сенсорного екрану і аркуша паперу

img

Компанія Wacom добре відома споживачам як виробник відмінних графічних планшетів для дизайнерів, а також стилусів для них. А своїй рекламі вона не без гордості (причому абсолютно заслуженою) заявляє, що їй вдалося заново винайти перо. І коли дивишся на стилус Wacom Bamboo Stylus Duo (CS-110), розумієш, що так воно і є.

Маючи довжину в 131 мм і товщину в 9 мм Wacom Bamboo Stylus Duo порівняти з розмірами звичайної кулькової ручки. Власне кажучи, він нею і є. Адже використовувати цей аксесуар можна не тільки для управління пристроєм з сенсорним екраном, але також і для записів на звичайному папері, наприклад, в блокноті. Все залежить від того, якою стороною ви його розгорнете.

Завдяки оптимальним розмірам, цей стилус дуже зручно тримати в руці. І навіть при тривалому використанні рука не втомлюється. Важливо, що аксесуар має солідний зовнішній вигляд, його сміливо можна використовувати не тільки в повсякденному житті, а й під час проведення важливих бізнес-нарад.

стилус Wacom Bamboo Stylus Duo (CS-110)

Стилус буде виключно корисний при виконанні таких дій, як малювання і введення тексту від руки. При його допомозі куди зручніше потрапляти на найдрібніші деталі на екрані. Це чудовий інструмент для виконання будь тонкої роботи.

М'який і чутливий наконечник для екрану має діаметр в 6 мм. Це, мабуть, найбільш зручний розмір для пристосувань такого класу - він не занадто тонкий, але одночасно з цим і не надто масивний. При необхідності наконечник можна без проблем замінити. Природно, що заміні підлягає і стрижень з чорнилом.

Висновок

Wacom Bamboo Stylus Duo (CS-110) - це універсальний аксесуар, здатний стати незамінним пристосуванням для всіх користувачів, яким за службовим обов'язком доводиться багато писати. Причому писати як на екрані планшета або смартфона, так і на папері.

12.03.2014 156
Пов'язані категорії
Популярні Нові

Підпишіться на розсилку і дізнавайтеся про новини та розпродажі першим!